Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Dżuma atakuje w Chinach

Jak na razie mamy jedną ofiarę śmiertelną ogniska chorobowego. Tym razem na terenie Chin odnotowano groźnego wirusa zwanego Dżuma. Choroba jest bardzo groźna, władze chin w radykalny sposób odpowiedzieli na zagrożenie. Ponad 30 tysięcy ludzi odizolowano, miasto częściowo zamknięte.

Przepychanka w sprawie zestrzelenia samolotu

W dniu 17-07-2014 roku nad terytorium Ukrainy w pobliżu Doniecka zestrzelono cywilni pasażerski samolot typu Boeing 777. Na pokładzie znajdowało się 298 osób razem z załogą. Samolot należał do malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines.

Bitcoin zdobył pozycję w Google i Bing

Już nie tak nowa krypto waluta jaką jest Bitcoin zdobywa coraz szersze uznanie wśród przedsiębiorców i obywateli różnych krajów. Od niedawna zdobywa uznanie w wyszukiwarkach. Tak jak Bing tak i Google wprowadziło kalkulator przeliczeniowy do swoich formularzy.

Niemcy rozważają powrót do maszyn do pisania

Po ostatnich rewelacjach związanych z NSA i Edwarda Snowdena Niemieccy deputowani chcą wyłączyć komputery i powrócić do starych sprawdzonych analogowych maszyn do pisania. W ten sposób administracja Niemiecka chce wyeliminować możliwość cyfrowego podsłuchu.

Uważaj co akceptujesz w internecie

Coraz więcej oszustw w białych rękawiczkach czeka na internautów w sieci. Wbrew pozorom pułapki te nie są zastawiane przez typowych oszustów. Osoby studiujące prawo często nie mogą znaleźć klientów na swoje usługi dlatego zaczynają wyszukiwać luki prawne i w ten sposób zarabiać.

Zabił już ponad 500 osób od lutego

W Afryce Zachodniej panuje epidemia groźnego wirusa o złowrogiej nazwie Ebola. Organizacja WHO oraz Lekarze bez Granic alarmują o poważnym zagrożeniu dla reszty Afryki jak i świata. Tymczasem mieszkańcy Afryki Zachodniej boją się białych lekarzy i wierzą że to oni ściągnęli na nich groźną chorobę.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski