Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Polska mniej zarobi przez spór z Rosją

Cała ta awantura o Ukrainę i aneksję Krymu szkodzi ogólnym interesom. Putin przeliczył się myśląc że USA, Kanada i Unia Europejska nie podejmą żadnych działań. Jednak Polska mniej zarabia przez spory z Rosją.

Kolejny kraj chce zrezygnować z gotówki

Na starym Europejskim kontynencie przybywa głosów że trzeba pozbyć się gotówki i przeprowadzać wszelkie transakcje za pomocą przelewów elektronicznych. Politycy chcą pozbyć się gotówki aby zlikwidować czarny rynek.

Tajemnica bankowa przechodzi do historii

Jeśli ukrywasz jakieś pieniądze na Szwajcarskim koncie to zacznij już myśleć jak to wytłumaczysz urzędowi skarbowemu. Już niedługo tajemnica bankowa przejdzie do lamusa. Nowe porozumienie między państwami już niebawem wchodzi w życie.

Dżuma atakuje w Chinach

Jak na razie mamy jedną ofiarę śmiertelną ogniska chorobowego. Tym razem na terenie Chin odnotowano groźnego wirusa zwanego Dżuma. Choroba jest bardzo groźna, władze chin w radykalny sposób odpowiedzieli na zagrożenie. Ponad 30 tysięcy ludzi odizolowano, miasto częściowo zamknięte.

Przepychanka w sprawie zestrzelenia samolotu

W dniu 17-07-2014 roku nad terytorium Ukrainy w pobliżu Doniecka zestrzelono cywilni pasażerski samolot typu Boeing 777. Na pokładzie znajdowało się 298 osób razem z załogą. Samolot należał do malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines.

Bitcoin zdobył pozycję w Google i Bing

Już nie tak nowa krypto waluta jaką jest Bitcoin zdobywa coraz szersze uznanie wśród przedsiębiorców i obywateli różnych krajów. Od niedawna zdobywa uznanie w wyszukiwarkach. Tak jak Bing tak i Google wprowadziło kalkulator przeliczeniowy do swoich formularzy.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski