Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Energetyka na zakręcie w PL

Niestety nasze rodzime firmy energetyczne pod wpływem polityki partii rządzącej czyli PiS zostały totalnie zdemolowane. Środki którymi zarządzają zostały skonsumowane na ratowanie górnictwa. Rykoszetem oberwały podczas walki z wiatrakami a teraz Polacy za to wszystko zapłacą w wysokich rachunkach

Propaganda od Amazon

To co się dzieje wokół firmy Amazon w ostatnich dniach to efekt podejścia do pracowników. Firma stawia na maksymalne wykorzystanie zasobów ludzkich tak aby każdy pracownik przynosił firmie jak największe zyski, jednak przyczynia się to do negatywnych opinii krążących po internecie.

Złoto w konsolidacji

Inwestycja w złoto zawsze była traktowana jako spokojna przystań na rynkach finansowych które niejednokrotnie potrafią zadziwić nawet doświadczonych graczy. Obecnie złoto bardzo staniało i przekroczyło magiczną granicę 1200 dolarów za uncję co jest najniższą wyceną od 2011 roku.

Ulga na start pułapką

Mateusz Morawiecki obecny premier Polski hucznie zapowiadał wejście nowej metody wsparcia osób zakładających nową działalność gospodarczą. Ulga na start polega na zwolnieniu ze składek ZUS przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia działalności jednak jest drugi dno tej sytuacji.

Handel dobija rolnictwo

Gdy prześledzić drogę owoców i warzyw od miejsca zbioru do sklepu okazuje się że ten sam produkt jest bardzo różnie wyceniany. Weźmy tutaj maliny, które skupowane są po 2,60 zł od kilograma a w sklepach ta sama malina dochodzi do 20 zł za jeden kilogram. Ciekaw jesteś jak to się dzieje ?

Polska i elektrownia atomowa

Czy Polska potrzebuje elektrowni atomowej ? Od ponad 5 lat słyszymy o Polskiej elektrowni atomowej która miałaby rozwiązać problemy z prądem w naszym kraju. Jednak nie można patrzeć tylko na pozytywne aspekty tej inwestycji, musimy porównać obie strony i zobaczyć jak wygląda bilans zysków i strat.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski