Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościZmowa cenowa na ropie

W weekend doszło do największej zmowy cenowej na naszej planecie. W spisek zamieszani są włodarze aż 26 państw świata. Wszystko w imię większych zysków i dojenia obywateli na cenie benzyny oraz oleju napędowego.


guzik więcej
Piątkowe spadki na GPW

W piątek 9 grudnia na Warszawskiej giełdzie doszło do przeceny walorów większości spółek. Był to efekt z czwartkowej konsolidacji. W czwartek inwestorzy jeszcze bronili swoich nowych inwestycji ale w piątek postanowili zobaczyć jak zachowa się rynek w naturalnych warunkach.


guzik więcej
Ropa naftowa w górę

Ceny na stacjach paliw mogą poważnie podskoczyć. OPEC na zwołanym we Wiedniu spotkaniu ugościło łącznie 26 państw które wydobywają i eksportują ropę, doszło do ogólnego porozumienia w celu obniżenia wydobycia oraz mniejszych ilości dostarczanych na międzynarodowy rynek.


guzik więcej
EBC zmienia zasady QE

Skup obligacji ze strefy Euro miał trwać według pierwotnych planów do marca 2017 roku. Już wiemy że tak nie będzie. Przeczytaj w naszym artykule co się od wczoraj zmieniło w Europejskim Banku Centralnym.


guzik więcej
Czwartek konsolidacja na GPW

Po trzech dniach wzrostów nastąpiła drobna konsolidacja. Na rynku starli się sprzedający i kupujący. Czy jest jeszcze miejsce na zarobek ? Czy to już koniec sztucznej hossy ? Przeczytaj nasz artykuł.


guzik więcej
Trzy dni wzrostów

Ostatnie trzy dni przyniosły ogromną falę podwyższenia wartości wielu spółek na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest to efekt napływu obcego kapitału do Polski po zmianie podejścia do naszego rynku z uwagi na poważną przecenę naszej waluty.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+