Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Można zarobić

Uwaga dla wszystkich którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Można zarobić ! Nowy 2015 rok już w styczniu daje szansę na zgromadzenie dodatkowej gotówki. Sprawdź dostępne metody szybkiego zarobku.

Paliwo będzie drożeć

Uwaga, rząd PO postanowił zarobić na taniejącej ropie. Wprowadzają nowy podatek który zablokuje obniżanie ceny paliw, a wręcz spowoduje że podrożeją. Rząd Ewy Kopacz nie ma litości i nie pozwoli by w Polacy mieli coś taniej, tam gdzie ceny same się obniżają, politycy wstawia nowy podatek.

Oszuści kolejny raz atakują

Prowadzisz przedsiębiorstwo, lub pracujesz na stanowisku które wymaga obsługi dokumentów, uważaj na to co otwierasz i gdzie prowadzą linki zawarte w mailu. Oszuści po raz kolejny wymyślili jak zarobić na nieuważnych internautach.

Ebola w Anglii

Ta choroba nie daje o sobie zapomnieć. To że media o niej przestały pisać, nie oznacza że problem przestał istnieć. Ebola nadal zabija i zbiera coraz większe żniwo. Teraz okazało się że została zawleczona do Wielkiej Brytanii.

Kodeks dobrych praktyk

Dzięki zmianom które weszły po 25 grudnia 2014 roku, wszystkie firmy powinny zastanowić się nad kodeksem dobrych praktyk. Przedsiębiorstwa które handlują w internecie i nie będą stosować takich technik, same odetną sobie drogę do sukcesu. Przeczytaj kilka rad i porad na temat tworzenia takiego kodeksu.

Strajk w Amazon

Ogólny strajk pracowników szeregowych sparaliżował magazyny przeładunkowe amerykańskiego giganta. Strajk trwa od niedzieli 21 grudnia. Jest to próba uświadomienia szefostwu że źle się dzieje w ich halach tylko wszystkie sprawy są zamiatane pod dywan.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski