Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Ebola w Anglii

Ta choroba nie daje o sobie zapomnieć. To że media o niej przestały pisać, nie oznacza że problem przestał istnieć. Ebola nadal zabija i zbiera coraz większe żniwo. Teraz okazało się że została zawleczona do Wielkiej Brytanii.

Kodeks dobrych praktyk

Dzięki zmianom które weszły po 25 grudnia 2014 roku, wszystkie firmy powinny zastanowić się nad kodeksem dobrych praktyk. Przedsiębiorstwa które handlują w internecie i nie będą stosować takich technik, same odetną sobie drogę do sukcesu. Przeczytaj kilka rad i porad na temat tworzenia takiego kodeksu.

Strajk w Amazon

Ogólny strajk pracowników szeregowych sparaliżował magazyny przeładunkowe amerykańskiego giganta. Strajk trwa od niedzieli 21 grudnia. Jest to próba uświadomienia szefostwu że źle się dzieje w ich halach tylko wszystkie sprawy są zamiatane pod dywan.

Zmiany w handlu po 25 grudnia

Świąteczny prezent od rządu dla wszystkich konsumentów. Po 25 grudnia wszystkie sklepy internetowe ale i też portale aukcyjno-usługowe muszą wprowadzić zmiany do swoich regulaminów. Jest to wymagane ze względu wprowadzenia nowej ustawy. Jeśli przedsiębiorca rzetelnie nie poinformuje swoich klientów o ich prawach, obowiązują go dłuższe terminy zwrotów i gwarancji. Sprawdź bez względu czy jesteś handlowcem czy konsumentem jakie zaszły zmiany w prawie.

Rubel:Szansa na szybki zysk

Stało się to szybciej niż myślałem, jednak już teraz przed świętami można zarobić na Rublu, walucie Federacji Rosyjskiej. Poprzednie założenia zostały zmienione z uwagi na powstanie nowych okoliczności które wpłynęły na kurs rosyjskiej waluty. Sprawdza się żart że na rozkaz Putina nawet rubel przestanie spadać.

Amazon: Problemy z wypłatami

Chyba już wszyscy w Polsce wiedzą o istnieniu takiej firmy jak Amazon. Przedstawia się ją jako giganta, największy sklep internetowy który obsługuje kilka krajów. Niedawno bo we wrześniu otworzyli swoje hale przeładunkowe w Polsce. Niestety pracownicy skarżą się na teraz na problemy z wypłatami. Czyżby gigant miał problemy finansowe ?

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski