Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Bardzo słaba złotówka

Nasza waluta bardzo mocno ostatnio straciła na wartości względem pozostałych walut świata. Dla jednych to niepokojące wieści dla innych wręcz przeciwnie, czas większych zarobków. Czy Dolar pobije rekord i przekroczy wartość 4,25 za 1 Dolara ?

Spłonęło ponad 4 miliony hektarów

Na Syberii trwa dogaszanie lasu który przez ostatnie tygodni trawił ogromny pożar. Przez zaniechanie Rosyjskich służb niestety doszło do ogromnego kataklizmu ekologicznego. Niestety to nie koniec złych informacji. Jakość powietrza będzie się stale pogarszać.

Banki zamykają placówki

W ostatnim roku zanotowano wzrost likwidacji placówek bankowych. Z niektórych wyliczeń wynika że za jakieś 17 lat Polacy będą mogli korzystać tylko z bankowości internetowej, bo w tym tempie ilość placówek do tej pory wyczerpie się i nie będzie już co zamykać.

Droższy olej napędowy

To już drugi raz w historii Polskiej motoryzacji jak olej napędowy zwany potocznie diesel jest znacznie droższy od standardowej benzyny. Wcześniej nie zajmowaliśmy się sprawą, myśleliśmy że to kolejna chwilowa zmiana. Jednak ten stan utrzymuje się już ponad dwa miesiące.

Trzy stracone lata

Od stycznia 2016 roku mamy w pełni prowadzoną politykę PiS względem systemu energetycznego w Polsce. Można powiedzieć że ten czas został stracony gdyż teraz rosną koszty produkcji prądu przez walkę z odnawialnymi źródłami energii uważanymi przez PiS za wroga węgla.

Potrzebny prąd

W 2019 roku jednym z głównych faktów będzie wzrost wartości energii elektrycznej. Prądu potrzeba coraz więcej a przy okazji wzrastają koszty wytwarzania. A energia elektryczna staje się głównym motorem gdyż jest sama w sobie czystym nośnikiem energii.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski