Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Ponad 70 procent obywateli jest przeciwne Euro

Kolejne kwartale badanie nie zostawiło suchej nitki na propozycji przyjęcia Euro jako waluty podstawowej w Polsce. Respondenci jasno pokazali jakie jest zdanie obywateli w naszym kraju.

Polska zaatakowana przez grupę przestępczą

To stwierdzenie Ministra Sikorskiego jest bardzo trafne. Należy jedynie zidentyfikować członków zorganizowanej grupy przestępczej która zatrzęsła Polską za pomocą nagrań udostępnionych przez gazetę Wprost.


Ceny paliw biją rekordy

Mimo że widzieliśmy już takie ceny paliw na naszych stacjach to ostatnie dni naprawdę należą do dość drogich. Nasi politycy zajęci są aferą taśmową a w międzyczasie nikt nie reaguje w naprawdę pilnej sprawie.

Władimir Putin grozi zakręceniem kurka

Po raz kolejny Władimir Putin, obecny prezydent Rosji grozi zakręceniem kurka z błękitnym paliwem dla Europy. Tym razem wypowiedź padła w Paryżu podczas konferencji dla Francuskich dziennikarzy.

Płatności PayU w WiarygodnaFirma.pl

Mamy przyjemność poinformować o możliwości przekazywania płatności za faktury w naszym serwisie za pomocą PayU. Od 2014-06-06 można swobodnie korzystać z nowej szybkiej metody płatności.

Masz samochód ? Wojsko może Cię odwiedzić

Armia zbiera informacje na temat posiadanych przez Polaków i Polskie firmy samochodach. Jeśli posiadasz własny środek lokomocji możesz zostać odwiedzony przez wojsko w celu opisania stanu technicznego auta. Takie działania są przeprowadzane rutynowo ale w tle mamy wydarzenia na Ukrainie to dodatkowo dodaje pikanterii działaniom naszej armii.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski