Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Kilka sposobów na obniżenie raty kredytu

Praktycznie każdy człowiek w dużych aglomeracjach który ma stałą pracę posiada jakiś większy lub mniejszy kredyt. Czasami zdarza się że mamy większy przypływ gotówki, czy opłaca się nadpłacić raty ?

Nowy projekt sześciu banków w Polsce

PKO BP, Alior Bank, Bank Millenium, Bank Zachodni WBK, mBank oraz ING Bank Śląski, postanowiły stworzyć razem nowy podmiot, nawet otrzymali już zgodę Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji na działania. Połączenie kluczowych graczy musi być zaopiniowane.

Tusk, Sikorski, Rostowski złapani na kłamstwie

W związku z aferą taśmową możemy obserwować wypowiedzi pewnych polityków w telewizji, gdzie zamiast komentować lub przepraszać, politycy oskarżają i wmawiają obywatelom że podsłuchy to przestępstwo. Przeczytaj ten artykuł i poznaj prawdę.

Ponad 70 procent obywateli jest przeciwne Euro

Kolejne kwartale badanie nie zostawiło suchej nitki na propozycji przyjęcia Euro jako waluty podstawowej w Polsce. Respondenci jasno pokazali jakie jest zdanie obywateli w naszym kraju.

Polska zaatakowana przez grupę przestępczą

To stwierdzenie Ministra Sikorskiego jest bardzo trafne. Należy jedynie zidentyfikować członków zorganizowanej grupy przestępczej która zatrzęsła Polską za pomocą nagrań udostępnionych przez gazetę Wprost.


Ceny paliw biją rekordy

Mimo że widzieliśmy już takie ceny paliw na naszych stacjach to ostatnie dni naprawdę należą do dość drogich. Nasi politycy zajęci są aferą taśmową a w międzyczasie nikt nie reaguje w naprawdę pilnej sprawie.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski