Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Ważne aby zawsze głosować

Każdy dorosły obywatel Polski który posiada dowód osobisty jest uprawniony do oddawania głosu w wyborach i referendach organizowanych na terenie naszego kraju oraz w zewnętrznych komisjach znajdujących się w miejscach gdzie znajduje się znacząca ilość Polaków na emigracji.

Szwajcaria a stopy procentowe

Szwajcarski Bank Centralny tak samo jak RPP w Polsce, FED w Ameryce i EBC w Unii Europejskiej wydał decyzję po konsultacjach w sprawie stóp procentowych. Niestety ta informacja nie ulży kredytobiorcom z długiem zagranicznym.

Bezrobocie maleje ale dlaczego

Obecnie rządząca partia chwali się spadającym bezrobociem. Jednak czy jest czym się cieszyć ? Z niektórych statystyk wynika że bezrobocie zmalało z dwóch powodów, kontynuacji emigracji zarobkowej oraz efekt 500+

W oczekiwaniu na FED

We wtorek 13 grudnia 2016 roku otwarto kolejne kwartalne posadzenie rady FED. Instytucja ta ma podjąć decyzje o stopach procentowych w Ameryce. Rynek oczekuje wzrostu głównej stawki procentowej, a jak się stanie dowiemy się wieczorem.

Wtorek na GPW

Warszawski parkiet po poniedziałku zmienił diametralnie kierunek swojego dalszego pochodu. W poniedziałek obserwowaliśmy kontynuację spadków zgodnie z otwartym trendem z piątku, a wtorek otworzył się dużymi obrotami oraz wzrostami wartości praktycznie każdego waloru.

Giełdowy poniedziałek

Po piątkowych wydarzeniach nikt nie wiedział co będzie dalej z handlem na Warszawskim parkiecie. Poniedziałek przyniósł jednoznaczne rozstrzygnięcie. Jednak sytuacja na walutach nadal jest korzystna i może przynieść kolejne fale świeżej gotówki inwestycyjnej.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski