Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Kolejny atak na Allegro

Z popularnego portalu Allegro korzysta już co drugi Polak w wieku produktywnym. Jest to ponad 14 milionów internautów. Tym bardziej trzeba uważać na osoby które próbują wyłudzić nasze dane do kont tego popularnego portalu aukcyjnego.

Polacy odnieśli kolejny sukces

Tym razem na polu produkcji nietypowego półprzewodnika. Polscy naukowcy przy wsparciu pieniędzy z funduszów rozwojowych stworzyli urządzenie które potrafi w ciągu czterech godzin wytworzyć taflę unikatowego półprzewodnika o wartości 300 tyś złotych.

Amazon: firma poległa po audycie

WiarygodnaFirma.pl przeprowadziła niejawny audyt na terenie hali należącej do Amazon oznaczonej jako WRO2. Czyli Wrocławska hala przy ulicy Logistycznej 6. Wyniki audytu są niepokojące. Wyniki zaniżyła kadra menadżerska zarządzająca szeregowymi pracownikami.

Będziemy płacić mniej

Dzięki pracy naszych polityków w co już dawno zwątpiłem, w naszym kraju będzie trochę lepiej. Oczywiście nie dla wszystkich. Sprawiedliwość jest subiektywna. Ale dzięki właśnie przegłosowanej nowelizacji, będziemy płacić mniej za rozliczenia kartowe.

DHL dostarcza paczki za pomocą drona

Niemcy w czołówce logistycznej świata. Właśnie uzyskali pozytywny efekt po rocznych przygotowaniach. Udało im się bezbłędnie dostarczyć przesyłkę za pomocą drona.

Już dwa kraje wygrały z Ebolą

Oficjalnie już dwa kraje wygrały walkę z epidemią wirusa Eboli. To najlepsze informacje w tym temacie od początku roku. Pandemia która zabrała prawie pięć tysięcy istnień ludzkich zaczyna przegrywać z człowiekiem.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski