Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościNIK:Po 2015 roku, mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu

Polska stoi przed kolejnym problemem. Najwyższa Izba Kontroli po przeprowadzonym raporcie, alarmuje że w naszym kraju po roku 2015 mogą nastąpić przerwy w dostawach prądu.


guzik więcej
USA i NATO, będziemy bronić krajów bałtyckich

USA zapowiada że na najbliższym szczycie NATO zarekomendują budowę trzech nowych baz wojskowych na terenie krajów bałtyckich. Jest to odpowiedź na Rosyjską ekspansję na Ukrainie.


guzik więcej
Izrael zgodził się na rozejm z Palestyną

Wyczekiwany przełom w konflikcie Izraela i Palestyńczyków uwięzionych w strefie Gazy. Izrael zgodził się na zawieszenie broni po rzezi której dokonali Izraelscy wojskowi. Naród wybrany przestał zabijać, prawdopodobnie dlatego że zabrakło pieniędzy na dalszą walkę.


guzik więcej
Donald Tusk nowym przewodniczącym Rady Europejskiej

Kwadrans po 20:00 czasu Polskiego dowiedzieliśmy się że Donald Tusk został wybrany na nowego przewodniczącego Rady Europejskiej.


guzik więcej
Wulkan Bardarbunga obecnie niegroźny

Wulkan na Islandii zwany Bardarbunga nie jest tak groźny jak ostrzegano, mimo to władze Islandii zasługują na medal, jako jedyni przewidzieli skutki erupcji wulkanicznej co zminimalizowało straty do zera.


guzik więcej
Wybuchła wojna w Europie

Władimir Putin zaprzecza, ale nikt już nie ma wątpliwości. Wybuchła wojna w Europie. Rosyjskie wojska wkroczyły na terytorium Ukrainy i wspierają terrorystów którzy od czterech miesięcy walczą z władzą na Ukrainie.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+