Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościEbola może być już w Polsce

Polska jak zwykle nieprzygotowana. Przez bezmyślność służb takich jak sanepid jesteśmy narażeni na epidemię gorączki krwotocznej. Nikt nie podejrzewał że tak szybko Ebola zostanie zawleczona do Polski.


guzik więcej
Dwa Rosyjskie banki na skraju bankructwa

Putin nie spodziewał się że sankcje gospodarcze wymierzone w Rosję tak szybko przyniosą skutki. Dwa z pięciu banków w Rosji już poprosiły rząd o wsparcie finansowe w wysokości 4 miliardów dolarów.


guzik więcej
Polska lekceważy zagrożenia

Premier Donald Tusk wraz ze swoimi ministrami od lat lekceważą zagrożenie jakie płynie ze strony Rosji. Dzięki ich opieszałości mamy dziś nóż na gardle i jesteśmy uzależnieni częściowo od dostaw gazu i ropy z Rosji.


guzik więcej
Nowe dowody osobiste

Polscy politycy po raz kolejny wymieniają wygląd dowodu osobistego. Na początku były to papierowe książeczki, następnie plastikowe karty przypominające karty kredytowe. Teraz poszliśmy o krok dalej.


guzik więcej
Łukoil wycofuje się z Europy Środkowej

Masowa sprzedaż stacji benzynowych Rosyjskiego koncernu Łukoil przybiera na sile. Koncern pozbył się łącznie 138 stacji paliw na terenie trzech krajów Europy Środkowej. Czy to zamierzona akcja związana z rosnącymi sankcjami gospodarczymi ?


guzik więcej
Coraz więcej oszustw w internecie

Z każdym miesiącem słyszymy o kolejnych próbach wyłudzeń naszych danych do portali aukcyjnych czy też próby wyłudzenia pieniędzy poprzez podstawienie fałszywej faktury. Niestety ten proceder będzie się nasilał a to wszystko przez bezrobocie w Polsce.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+