Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

RPP Stopy procentowe zostają

Ostatnia decyzja Rady Polityki Pieniężnej w starym składzie o stopach procentowych w Polsce została wydana. Następne kroki są już znane, tuż po zmianie ludzi tworzących RPP stopy procentowe zostaną obniżone do rekordowych poziomów.

KE w sprawie Polski

Komisja Europejska poinformowała w środę 13 stycznia 2016 rok, że obejmuje Polskę procedurą Ochrony Państwa Prawa. Jest to reakcja na lakoniczne tłumaczenia Polskiego rządu w sprawie podejmowanych inicjatyw w obrębie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym oraz Mediach publicznych.

Czkawka w Chinach

Reakcja na Chińskie zawirowania na giełdzie skutkują podobnym zachowaniem na pozostałych giełdach. Również i Polska Giełda Papierów Wartościowych jest pod presją wyprzedaży. Inwestorzy ratują co się da wyprzedając aktywa.

Most energetyczny LitPol

Między Litwą a Polską otworzono długo budowane połączenie energetyczne. Zadaniem tego połączenia była budowa obwodnicy (ringu energetycznego) wokół państw basenu morza Bałtyckiego.

Porozumienie 195 państw świata

Zakończył się szczyt wszystkich państw świata w sprawie globalnych zmian klimatycznych które są już zauważalne i nie należy z nimi więcej polemizować. Doszło do jednomyślnych ustaleń które zostały zaaprobowane przez wszystkich zgromadzonych.

Wartość GPW znika

Giełda Papierów Wartościowych topnieje jak lody w upalny dzień. Pieniądze wręcz wyparowują z aktywów które są zgromadzone w portfelach inwestycyjnych. To efekt zapowiedzi zmian politycznych oraz reakcja na to co już się dzieje.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski