Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościAudyt strony internetowej za 4 tyś zł ?

Uważaj na takie oferty. W internecie pojawiło się niedawno nowe zagrożenie ze strony tak zwanych specjalistów od SEO i SEM. Proponują przeprowadzenie audytu strony internetowej za horrendalne wynagrodzenie które często przekracza wartość witryny poddanej audytowi. Przedstawiamy jak powinna przebiegać współpraca z profesjonalnym specjalistą od audytów stron internetowych.


guzik więcej
Oszustwo na RODO

Wdrożenie dyrektywy Unijnej znanej pod nazwą RODO sprawiło że wiele firm szkoleniowych oraz tych z pogranicza uczciwości znalazły złoty środek na szybki zarobek. Wielu przedsiębiorców dało się nabrać na szkolenia które były przeprowadzane przed ogłoszeniem treści ustawy która obowiązuje w Polsce.


guzik więcej
Atak wiosny, pszczoły nie dają rady

W 2018 roku wiosna przyszła z zaskoczenia. Zima nie chciała nas w tym roku opuścić a gdy to zrobiła wiosna przyszła tak szybko że owady nie są w stanie zdołać zapylić wszystkich kwiatów jakie rozkwitły.


guzik więcej
Ceny benzyny w górę

W ostatnich trzech tygodniach przed majem zauważalna była notoryczna zwyżka cen paliw na stacjach paliw. Pretekstem do podwyższenia ceny jest zmożona aktywność przed majówką, ceny ropy również zwyżkują.


guzik więcej
Centrum Prasowe – wirtualne biura prasowe

Wirtualne biura prasowe są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Wszystkie dziedziny dążą do konsolidacji, przejścia do internetu oraz objęcia swym działaniem jak najszerszych kręgów. Takie też jest zamierzenie CentrumPrasowe.pl . Najważniejszą cechą jest jednak uproszczenie komunikacji oraz ograniczenie czasu pracy dla dziennikarzy.


guzik więcej
Gdzie kupić domenę internetową ?

To pytanie powinno być zadane przez każdą osobę która chce kupić domenę internetową. Czym się kierować, ceną czy wielkością formy, a może promocjami ? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w naszym artykule.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+