Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Black friday

To nowe święto handlowe wypada na ostatni piątek listopada. Dopiero od 2015 roku w Polsce jest również obchodzone. Nic dziwnego w Black Friday, sklepy robią takie obroty jak przez kilka miesięcy a wszystko za sprawą ogromnych przecen i wyprzedaży.

Gorączka dolara

Dolar Amerykański od momentu ogłoszenia nieoficjalnych wyników wyborów w USA stale zyskuje na wartości. Obecnie obserwujemy konsolidację, moment po szybkim wzroście gdzie niektórzy gracze realizują zyski. Czy dolar wzrośnie czy spadnie ?

Obligacje skarbowe i 500+

Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie ma ostatnio dobrej passy. Obniżone ratingi, wyhamowanie Polskiej gospodarki, niska sprzedaż obligacji dla beneficjentów 500+ a do tego wszystkiego Euro i Dolar zyskały na wartości w stosunku do złotego.

USA czeka na FED

Inwestorzy w USA czekają na ostateczną decyzję FED w sprawie stóp procentowych na dolarze. Ostatnie wypowiedzi Janet Yellen szefowej Rezerwy Federalnej sugerują podwyżkę oprocentowania.

Coraz więcej długów

Statystyczny Polak coraz chętniej pożycza pieniądze. Problem w tym że większość tych pożyczek jest udzielanych już tylko w firmach pożyczkowych bo banki tym osobom już nie chcą pożyczać z uwagi na brak zdolności kredytowej. A długi Polaków rosną.

OPEC i Rosja współpracują ?

Kartel OPEC oraz Rosja zauważyli że gdy podają informacje o współpracy to cena ropy naftowe rośnie mimo że nie są wykonywane żadne posunięcia a jedynie puszczane w obieg plotki. To się spodobało eksporterom czarnego złota.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski