Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

USA czeka na FED

Inwestorzy w USA czekają na ostateczną decyzję FED w sprawie stóp procentowych na dolarze. Ostatnie wypowiedzi Janet Yellen szefowej Rezerwy Federalnej sugerują podwyżkę oprocentowania.

Coraz więcej długów

Statystyczny Polak coraz chętniej pożycza pieniądze. Problem w tym że większość tych pożyczek jest udzielanych już tylko w firmach pożyczkowych bo banki tym osobom już nie chcą pożyczać z uwagi na brak zdolności kredytowej. A długi Polaków rosną.

OPEC i Rosja współpracują ?

Kartel OPEC oraz Rosja zauważyli że gdy podają informacje o współpracy to cena ropy naftowe rośnie mimo że nie są wykonywane żadne posunięcia a jedynie puszczane w obieg plotki. To się spodobało eksporterom czarnego złota.

Kaczyński ma winnego za PKB

Po odczycie PKB za trzeci kwartał 2016 roku rządzący musieli szybko coś wymyślić dlaczego gospodarka hamuje. Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla TVP1 jasno powiedział że winnymi za wyhamowanie gospodarki ponosi grupa przedsiębiorców sympatyzujących z poprzednią władzą.

Polska gospodarka hamuje

Ostatni odczyt PKB za trzeci kwartał 2016 roku nie jest optymistyczny. Gdy rząd PiS chwalił się swoimi osiągnięciami, GUS pokazał dane które zweryfikowały samozachwyt partii rządzącej. Niestety odczyt PKB spadł z 3,1 do 2,5 %.

Koniec ery ropy naftowej

Świat zakręca w stronę bardziej ekologicznego życia. A to może oznaczać koniec ery ropy naftowej, która w wyniku spalania produktów destylacji tego surowca generuje szkodliwe związki trafiające do atmosfery i trujących ludzi, zwierzęta i rośliny.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski