Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościSpada cena ropy naftowej

Po kilkutygodniowych zawirowaniach na rynkach ropy naftowej sytuacja stabilizuje się. Cena spadał z 51 do 47 dolarów za baryłkę tego surowca. Oznacza to że w najbliższym czasie możemy ponownie taniej zatankować samochód.


guzik więcej
Zagrożenie terrorystyczne

Z uwagi na sytuację związaną z bojownikami Państwa Islamskiego zwanymi inaczej terrorystami, ukształtowały się nowe trendy w poszukiwaniu miejsca na spędzenie dorocznego urlopu. Okazuje się że ludzie cenią sobie bardziej bezpieczeństwo od uroków starożytnych miejsc.


guzik więcej
Budowanie kapitału firmy

Każda firma stara się stale poprawiać swoje wyniki finansowe w oparciu o długoterminowe umowy oraz kontrakty ale nie starają się zabezpieczyć przyszłości w oparciu o pasywny dochód. Jest to obecnie podstawowy błąd który może być gwoździem do trumny firmy która jest narażona na zawirowania polityczne oraz zmiany trendów.


guzik więcej
Inwestycja w złoto

Od dawien dawna wiadomo że złoto jest przystanią spokoju gdy na rynkach finansowych szaleje kryzys lub zarysowują się na horyzoncie czarne chmury dla którejś z gospodarek. Złoto to nadal waluta która mocno trzyma się swoich podstawowych fundamentów.


guzik więcej
Sezon dywidendy

Jak co roku otwiera się sezon dywidendy czyli wypłaty nagrody dla posiadaczy akcji spółek akcyjnych z zysku netto danej firmy. Co roku coraz więcej firm deklaruje chęć podziału zysków z akcjonariuszami. W tym roku w dywidendach zgromadzony jest pokaźny majątek.


guzik więcej
Kolejny SKOK bankrutem

To już kolejny SKOK który zostaje ogłoszony bankrutem. Komisja Nadzoru Finansowego w poniedziałek 25 kwietnia 2016 roku wystąpi z wnioskiem o ogłoszenie upadłości SKOK Jowisz w Czeladzi. BFG będzie zmuszone po raz kolejny ratować klientów SKOK-ów.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+