Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Ogranicz pobór prądu

Władze zostały zmuszone przez pogodę do wprowadzenia ograniczeń w poborze prądu przez dużych odbiorców. Czy jest sposób na ominięcie w przyszłości takich nieprzyjemności ?

Oszustwo na Tesco i Red Bull

Mamy kolejną falę oszustw na rynku Europejskim. Celem są producenci oraz hurtownicy którzy mogą dysponować towarem w dużych ilościach przewożonych zazwyczaj tirami. Problem jest o tyle poważny że policja z Wielkiej Brytanii nie reaguje w przypadkach poniżej 50 tysięcy funtów wartości.

Plan Junckera wzmocni firmy

W grudniu ubiegłego roku w Parlamencie Europejskim opublikowano głośny plan Junckera który ma zakończyć kryzys ekonomiczny w Europie. Jest to szczytny cel ale i środki są spore. Beneficjentami nowego programu pomocy są przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich firm.

LinkedIn przyznaje się do błędu

To coś bardzo nowego, serwis społecznościowy przyznaje się do błędu i zmienia taktykę wysyłania mailingów do swoich użytkowników. Wszystko po to aby mniej zaśmiecać przestrzeń sieci i skrzynki internetowe swoich użytkowników.

Dopalacze:To rząd zabija młodzież

Niestety musimy stwierdzić jasno że to rząd od czasów SLD i prezydenta Kwaśniewskiego są winni powstania dopalaczy. Również rządy Ewy Kopacz i partii PO nie jest bez winy, tkwią w bzdurnym przeświadczeniu że papierosy i wódka nie zabija a dopalacze to samodzielny wytwór który i tak by zaistniał na rynku.

ZUS pomaga zadłużonym firmom

Informacja głosi iż od sierpnia 2016 roku ZUS w każdy ze swoich oddziałów będzie posiadać pracowników oddelegowanych wyłącznie do pomocy przedsiębiorcom w spłaceniu zaległości wobec tej instytucji. Nowa forma ma pomóc w ściągalności zaległości w formie układu ratalnego z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski