Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Wchodzi ustawa krajobrazowa

15 maja 2015 roku sejm uchwalił ustawę krajobrazową. Dziś to jest 16.08.2015, wchodzi ona w życie a to oznacza szybszą walkę z nielegalnymi reklamami. Do tej pory procedura zdejmowania nielegalnych reklam trwała około trzy lata, teraz będzie szybciej, czy to dobrze czy źle, przeczytaj nasz artykuł.

Statystyki połowa sierpnia

Od teraz będziemy prezentować statystyki działalności gospodarczych w naszym serwisie. Będą to krótkie zestawienia danych z systemów rejestrowych należących do organizacji statystycznych.

Próbowano skanować karty chipowe

W meksyku odnaleziono pierwszy skimmer do kopiowania kart płatniczych posiadających zabezpieczenie w postaci chipa. Jest to o tyle niepokojące że do tej pory uważano karty z chipem za najbezpieczniejsze.

Ogranicz pobór prądu

Władze zostały zmuszone przez pogodę do wprowadzenia ograniczeń w poborze prądu przez dużych odbiorców. Czy jest sposób na ominięcie w przyszłości takich nieprzyjemności ?

Oszustwo na Tesco i Red Bull

Mamy kolejną falę oszustw na rynku Europejskim. Celem są producenci oraz hurtownicy którzy mogą dysponować towarem w dużych ilościach przewożonych zazwyczaj tirami. Problem jest o tyle poważny że policja z Wielkiej Brytanii nie reaguje w przypadkach poniżej 50 tysięcy funtów wartości.

Plan Junckera wzmocni firmy

W grudniu ubiegłego roku w Parlamencie Europejskim opublikowano głośny plan Junckera który ma zakończyć kryzys ekonomiczny w Europie. Jest to szczytny cel ale i środki są spore. Beneficjentami nowego programu pomocy są przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich firm.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski