Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościMorawiecki uprawia propagandę

Sprawa dotyczy podatku bankowego który ma wejść w życie od 1 lutego 2016 roku. Morawiecki twierdzi że obecne posunięcia właścicieli banków to reakcja na niskie marże jakie osiągają i że podatek bankowy nie ma nic z tym wspólnego.


guzik więcej
Unia VS Beata Szydło

Niestety Pani premier nie zabłysnęła w parlamencie Europejskim. Całe Polskie i Europejskie społeczeństwo które przyłożyło uwagę do wypowiedzi Pani premier Beaty Szydło usłyszeli jedynie propagandę i brak odpowiedzi na zadane pytania. Smutna prawda.


guzik więcej
Zniesiono sankcje wobec Iranu

W sobotę 16 stycznia 2016 roku zniesiono sankcje gospodarcze oraz finansowe nałożone na Iran w efekcie oskarżenia tego kraju o próbę produkcji bomby atomowej. Sankcje były dotkliwe i w czasie ich trwania były nakładane nowe lub zaostrzane te które już zostały wcielone w życie. Przeczytaj w naszym artykule co to oznacza dla całego świata.


guzik więcej
SP obniża Polsce rating

SP to jedna z trzech najbardziej opiniotwórczych agencji informacyjnych zajmujących się finansami. Jedna z tych trzech agencji ratingowych właśnie obniżyła nam ocenę. W komunikacie jest wątek polityczny który bezpośrednio oddziałuje na finanse.


guzik więcej
Kancelaria Prezydenta złamała prawo

W dniu 15.01.2015 doszło do złamania prawa które nakazuje aby wszyscy inwestorzy mieli równe prawa dostępu do informacji. Kancelaria Prezydenta Polski dopuściła się nieprawidłowości w publikacji informacji na temat ustawy o pomocy tak zwanym Frankowiczom.


guzik więcej
Polacy się bogacą

Pojawiło się roczne zestawienie zgromadzonych środków w gotówce w bankach oraz funduszach inwestycyjnych. Okazuje się że Polacy akumulują swoje oszczędności i z całą stanowczością oszczędzają na przyszłość.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+