Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościAmnesty International krytykuje PiS

Przez sejm i senat przepchnięto szybko i bez konsultacji w czasie nocy nowelizację ustawy o policji i służbach. Ustawa czeka na podpis prezydenta. Jednak Amnesty International krytykuje postępowanie obecnego rządu czyli partii PiS.


guzik więcej
Wyborcy zostali oszukani przez PiS ?

W ostatnich wyborach do sejmu i senatu partia Prawo i Sprawiedliwość obiecywała wiele zmian które obecnie wprowadza. Jedną ze zmian miało być opodatkowanie banków i bankierów, obiecywano że nowy podatek od sektora finansowego nie zostanie przerzucony na klientów stało się inaczej.


guzik więcej
Rubel może zdrożeć

Zmiany wartości na Rublu walucie Rosji może być związany z spotkaniem w pierwszym tygodniu przedstawicieli kartelu wydobywającego ropę naftową OPEC oraz przedstawiciela Rosji który jest odpowiedzialny za wydobycie i eksport czarnego złota.


guzik więcej
Kryzys migracyjny Europy

Imigranci napływają z kierunków ogarniętych wojną domową wywołaną przez państwo Islamskie. Europa wspaniałomyślnie zaprosiła uchodźców do siebie jednak nie jesteśmy wstanie sprostać ilości osób potrzebujących azylu. Również Europa nie spełnia standardów niektórych uchodźców i wracają do domu.


guzik więcej
Agencje ratingowe grożą obniżką

Niestety dla Pani premier Beaty Szydło oraz partii rządzącej nie tylko jedna agencja ratingowa pogroziła Polsce palcem. S&P obniżyła rating Polsce, pozostałe agencje tego nie zrobiły ale grozą konsekwencjami prowadzenia dalszej takiej polityki finansowej.


guzik więcej
Wzrasta wartość ropy naftowej

Mimo wzrostu zapasów ropy naftowej cena w środę zyskała na wartości aż 7 %. To powoduje że wartość baryłki czarnego złota uplasowała się na wartości 34 $.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+