Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Dolar po 4,19 PLN

Dolar ma swój kolejny rajd. Już raz w historii dotarł do wartości względem Polskiej złotówki wycenianej na poziomie 4,75 za jednego Dolara. Czy i tym razem mamy szansę dotrzeć w te okolice, a tym samym czy warto kupować dolary by na nich zarobić w krótkiej perspektywie ?

Wybory w USA

We wtorek 8 listopada 2016 roku w Zjednoczonych Stanach Ameryki odbędą się wybory na urząd prezydenta tego kraju. W wyborach startuje Donald Trump oraz Hilary Clinton.

Giełda nie uwierzyła OPEC

OPEC czyli kartel krajów wydobywających i eksportujących ropę naftową wraz z Rosją próbował za pomocą plotki podbić ceny surowca. Zabieg udał się jedynie na trzy tygodnie. Teraz ceny ponownie spadają.

Paliwo drożeje na stacjach

Polscy kierowcy w ostatnim tygodniu płacą o średnio 20 groszy na litrze paliwa więcej niż przed miesiącem. Dlaczego tak się dzieje skoro ropa naftowa tylko odrobinę poszła w górę na rynkach międzynarodowych ?

Rosja nie ograniczy wydobycia

Zgodnie z przewidywaniami naszego analityka Krzysztofa Wolskiego, Rosja zapowiedziała że nie ma zamiaru ograniczać wydobycia ropy naftowej, tak jak mają to zamiar zrobić kraje zrzeszone w kartelu OPEC.

Codzienne braki prądu

Brak zasilania w gniazdku to codzienny problem wielu gmin a nawet powiatów. Jedynie mieszkańcy dużych aglomeracji rzadziej zmagają się z tym problemem. Jednak już przedmieścia oraz tereny rolnicze mają z tym większą styczność.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski