Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Donald Tusk nowym przewodniczącym Rady Europejskiej

Kwadrans po 20:00 czasu Polskiego dowiedzieliśmy się że Donald Tusk został wybrany na nowego przewodniczącego Rady Europejskiej.

Wulkan Bardarbunga obecnie niegroźny

Wulkan na Islandii zwany Bardarbunga nie jest tak groźny jak ostrzegano, mimo to władze Islandii zasługują na medal, jako jedyni przewidzieli skutki erupcji wulkanicznej co zminimalizowało straty do zera.

Wybuchła wojna w Europie

Władimir Putin zaprzecza, ale nikt już nie ma wątpliwości. Wybuchła wojna w Europie. Rosyjskie wojska wkroczyły na terytorium Ukrainy i wspierają terrorystów którzy od czterech miesięcy walczą z władzą na Ukrainie.

Donald Tusk, dziś rozdawał pieniądze w sejmie
Kampania wyborcza ruszyła. Donald Tusk dziś ostrożnie jeszcze sugerował chęć zwiększenia emerytur minimalnie o 36 zł. Nie miejmy złudzeń to tylko kiełbasa wyborcza. Obywatele słyszą to przy okazji każdych wyborów, nabierzesz się ?
Angela Merkel jako nieskuteczny polityk

Angela Merkel ma podobno najlepsze kontakty z Władimirem Putinem, mimo to polityka jaką obecnie reprezentuje jest nieskuteczna. Rosja głaska Niemców po plecach a w międzyczasie przerzuca wojska wspomagające konflikt na Ukrainie.

Płacimy 90 tyś Euro kary dziennie

Polska czyli my wszyscy Polacy płacimy za niekompetencje rządu Donalda Tuska. Komisja Europejska na początku czerwca nałożyła na Polskę karę w wysokości 90 000 Euro dziennie za niewprowadzenie ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii OZE.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski