Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

NIK:Po 2015 roku, mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu

Polska stoi przed kolejnym problemem. Najwyższa Izba Kontroli po przeprowadzonym raporcie, alarmuje że w naszym kraju po roku 2015 mogą nastąpić przerwy w dostawach prądu.

USA i NATO, będziemy bronić krajów bałtyckich

USA zapowiada że na najbliższym szczycie NATO zarekomendują budowę trzech nowych baz wojskowych na terenie krajów bałtyckich. Jest to odpowiedź na Rosyjską ekspansję na Ukrainie.

Izrael zgodził się na rozejm z Palestyną

Wyczekiwany przełom w konflikcie Izraela i Palestyńczyków uwięzionych w strefie Gazy. Izrael zgodził się na zawieszenie broni po rzezi której dokonali Izraelscy wojskowi. Naród wybrany przestał zabijać, prawdopodobnie dlatego że zabrakło pieniędzy na dalszą walkę.

Donald Tusk nowym przewodniczącym Rady Europejskiej

Kwadrans po 20:00 czasu Polskiego dowiedzieliśmy się że Donald Tusk został wybrany na nowego przewodniczącego Rady Europejskiej.

Wulkan Bardarbunga obecnie niegroźny

Wulkan na Islandii zwany Bardarbunga nie jest tak groźny jak ostrzegano, mimo to władze Islandii zasługują na medal, jako jedyni przewidzieli skutki erupcji wulkanicznej co zminimalizowało straty do zera.

Wybuchła wojna w Europie

Władimir Putin zaprzecza, ale nikt już nie ma wątpliwości. Wybuchła wojna w Europie. Rosyjskie wojska wkroczyły na terytorium Ukrainy i wspierają terrorystów którzy od czterech miesięcy walczą z władzą na Ukrainie.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski