Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Cybernetyczne zagrożenia

Większość ludzi z branży przewidywała na rok 2015, wzrost zagrożeń ze strony sieci internet oraz konkurencji działającej w tej samej branży. Wojny cybernetyczne między firmami są już faktem i istnieją od 2000 roku. Dopiero teraz przybierają na sile wraz z wzrostem specjalistów z dziedziny IT.

Odnowienie wizerunku certyfikatu

Po latach pracy, postanowiliśmy zmienić niektóre elementy naszego certyfikatu w celu odświeżenia jego wizerunku. Nasz certyfikat powstał kilka lat temu, w międzyczasie grafika poszła do przodu i niektóre trendy całkowicie przestały być modne a co gorsza funkcjonalne.

Strategia EBC przynosi korzyści

9 marca 2015 roku ruszyło luzowanie ilościowe w Europie, zwane potocznie QE. Już w pierwszym tygodniu widać było wpływ tej decyzji na rynki finansowe w Europie. Europę stać na to by osłabić swoją walutę, skorzystają na tym kredytobiorcy i inwestorzy.

Możliwość szybkiego zarobku

W ostatnich tygodniach na rynkach kapitałowych doszło do poprawienia nastrojów. A to ze względu na wprowadzone polityki monetarne w różnych zakątkach naszej planety. Efekt jest taki że można oczekiwać średnio terminowych wzrostów różnych aktywów. Przeczytaj i dowiedź się w co warto inwestować.

Putin kopiuje Unię Europejską

Putin zaraz po powrocie na arenę po zniknięciu na 7 dni postanowił potrząsnąć światem i stworzyć nową walutę. Jego zdaniem będzie to odpowiedź na sankcje i ewentualne dalsze perturbacje w gospodarce.

Dziś zaćmienie słońca

Zjawisko to występuje bardzo rzadko i do tej pory nie miało zbyt negatywnych skutków. Po za kilkoma incydentami w starożytności gdy ludzie wyuczeni umieli wywrzeć strach wśród pospólstwa w odpowiednim momencie obwieszczając że za chwilę sprawią że na ziemi zapanuje ciemność.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski