Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Możliwość szybkiego zarobku

W ostatnich tygodniach na rynkach kapitałowych doszło do poprawienia nastrojów. A to ze względu na wprowadzone polityki monetarne w różnych zakątkach naszej planety. Efekt jest taki że można oczekiwać średnio terminowych wzrostów różnych aktywów. Przeczytaj i dowiedź się w co warto inwestować.

Putin kopiuje Unię Europejską

Putin zaraz po powrocie na arenę po zniknięciu na 7 dni postanowił potrząsnąć światem i stworzyć nową walutę. Jego zdaniem będzie to odpowiedź na sankcje i ewentualne dalsze perturbacje w gospodarce.

Dziś zaćmienie słońca

Zjawisko to występuje bardzo rzadko i do tej pory nie miało zbyt negatywnych skutków. Po za kilkoma incydentami w starożytności gdy ludzie wyuczeni umieli wywrzeć strach wśród pospólstwa w odpowiednim momencie obwieszczając że za chwilę sprawią że na ziemi zapanuje ciemność.

Rosja chce złagodzić embargo

Rosja przyciśnięta przez zimę i brak towarów rolno-spożywczych kombinuje nad złagodzeniem embarga na import. Jednak Rosja nie chce uchylać zakazu importu z określonych krajów jednak zrobi krok w stronę budowania rynku pracy a przy okazji po cichu ominie własne embargo.

Pracodawcy RP pozywają górników

Związek pracodawców RP złożył list otwarty do generalnej prokuratury z wnioskiem o ściganie i ukaranie liderów związków zawodowych którzy doprowadzili do strajku w kopalniach JSW i działali na szkodę firmy.

Przewidują spadek bezrobocia

Obecny minister pracy Władysław Kosiniak Kamysz przewiduje spadek bezrobocia oraz wzrost płacy w Polsce. Takie prognozy wysuwane są na podstawie nastrojów przedsiębiorców.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski