Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościZmiany w handlu po 25 grudnia

Świąteczny prezent od rządu dla wszystkich konsumentów. Po 25 grudnia wszystkie sklepy internetowe ale i też portale aukcyjno-usługowe muszą wprowadzić zmiany do swoich regulaminów. Jest to wymagane ze względu wprowadzenia nowej ustawy. Jeśli przedsiębiorca rzetelnie nie poinformuje swoich klientów o ich prawach, obowiązują go dłuższe terminy zwrotów i gwarancji. Sprawdź bez względu czy jesteś handlowcem czy konsumentem jakie zaszły zmiany w prawie.


guzik więcej
Rubel:Szansa na szybki zysk

Stało się to szybciej niż myślałem, jednak już teraz przed świętami można zarobić na Rublu, walucie Federacji Rosyjskiej. Poprzednie założenia zostały zmienione z uwagi na powstanie nowych okoliczności które wpłynęły na kurs rosyjskiej waluty. Sprawdza się żart że na rozkaz Putina nawet rubel przestanie spadać.


guzik więcej
Amazon: Problemy z wypłatami

Chyba już wszyscy w Polsce wiedzą o istnieniu takiej firmy jak Amazon. Przedstawia się ją jako giganta, największy sklep internetowy który obsługuje kilka krajów. Niedawno bo we wrześniu otworzyli swoje hale przeładunkowe w Polsce. Niestety pracownicy skarżą się na teraz na problemy z wypłatami. Czyżby gigant miał problemy finansowe ?


guzik więcej
Kolejny atak na Allegro

Z popularnego portalu Allegro korzysta już co drugi Polak w wieku produktywnym. Jest to ponad 14 milionów internautów. Tym bardziej trzeba uważać na osoby które próbują wyłudzić nasze dane do kont tego popularnego portalu aukcyjnego.


guzik więcej
Polacy odnieśli kolejny sukces

Tym razem na polu produkcji nietypowego półprzewodnika. Polscy naukowcy przy wsparciu pieniędzy z funduszów rozwojowych stworzyli urządzenie które potrafi w ciągu czterech godzin wytworzyć taflę unikatowego półprzewodnika o wartości 300 tyś złotych.


guzik więcej
Amazon: firma poległa po audycie

WiarygodnaFirma.pl przeprowadziła niejawny audyt na terenie hali należącej do Amazon oznaczonej jako WRO2. Czyli Wrocławska hala przy ulicy Logistycznej 6. Wyniki audytu są niepokojące. Wyniki zaniżyła kadra menadżerska zarządzająca szeregowymi pracownikami.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+