Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościONZ w walce z Ebolą

Organizacja Narodów Zjednoczonych wraz z USA podejmują walkę z wirusem Ebola. Wczoraj ONZ uznał epidemię Eboli za zagrożenie dla zdrowia i pokoju na Ziemi. Powołano specjalnego wysłannika ONZ który ma gromadzić fundusze i trzymać nadzór nad walką z epidemią.


guzik więcej
Rosja chce odciąć internet

Moskiewskie władze wprowadzają regulacje pozwalające na odcięcie internetu globalnego od internetu Rosyjskiego. Jest o forma przygotowania do głębszej izolacji tego kraju na arenie między narodowej.


guzik więcej
Widmo 3 wojny Światowej

Obserwujemy obecnie natężenie agresji w niektórych regionach naszego świata. Sceny które obserwujemy są dramatyczne. Z jednej strony groźne choroby z drugiej psychodeliczni politycy którzy chcą władzy nad światem. To skłania nas do myślenia o przyszłości jako kolejnej wojnie światowej.


guzik więcej
USA wysyła żołnierzy do Afryki

To strategiczna decyzja rządu USA. Barak Obama dziś ogłosi decyzję o zajęciu stanowiska w sprawie epidemii Ebola w zachodniej Afryce. Jest to krok który ma zapobiec dalszemu rozszerzaniu się epidemii gorączki krwotocznej.


guzik więcej
Rosja w opresji, sankcje są skuteczne

Już po pierwszej turze sankcji Unii Europejskiej i USA, Rosja miała drobną zadyszkę. Dwa duże banki które są poszkodowane przez sankcje poprosiły o pomoc budżet państwa. Druga tura sankcji wzmagają pogarszającą się sytuację w wielkiej Rosji.


guzik więcej
Kontynuacja konfliktu na Ukrainie

Mimo podpisanego porozumienia z terrorystami prorosyjskimi w Donbasie nadal trwają walki o lotnisko. Rosyjska armia wraz z terrorystami aktywizuje działania w pozostałych częściach frontu.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+