Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościMost energetyczny LitPol

Między Litwą a Polską otworzono długo budowane połączenie energetyczne. Zadaniem tego połączenia była budowa obwodnicy (ringu energetycznego) wokół państw basenu morza Bałtyckiego.


guzik więcej
Porozumienie 195 państw świata

Zakończył się szczyt wszystkich państw świata w sprawie globalnych zmian klimatycznych które są już zauważalne i nie należy z nimi więcej polemizować. Doszło do jednomyślnych ustaleń które zostały zaaprobowane przez wszystkich zgromadzonych.


guzik więcej
Wartość GPW znika

Giełda Papierów Wartościowych topnieje jak lody w upalny dzień. Pieniądze wręcz wyparowują z aktywów które są zgromadzone w portfelach inwestycyjnych. To efekt zapowiedzi zmian politycznych oraz reakcja na to co już się dzieje.


guzik więcej
Zmiany w podatkach

Niestety szykują się ostre zmiany w podatkach na niekorzyść tych którzy ostatecznie je płacą. Nowa partia rządząca potrzebuje pieniędzy na realizację swoich obietnic wyborczych i szuka ich w bankach, marketach, energetyce a teraz już nawet w internecie.


guzik więcej
PZU straciło 2 miliardy

Pogłoski o podatku od ubezpieczycieli spowodowały że PZU straciło dziś na wartości około 6 % w stosunku do tego co reprezentowało sobą dziś rano. Okazuje się że nie tylko banki i markety ale również ubezpieczenia będą opodatkowane.


guzik więcej
Szczyt klimatyczny w Paryżu

W dniu 30 listopada 2015 roku odbyło się rozpoczęcie szczytu klimatycznego naszej planety. Jest to o tyle ważne że w tym roku obserwujemy najcieplejszy rok pod względem temperatur od momentu obserwacji tego zjawiska.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+