Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

W oczekiwaniu na FED

We wtorek 13 grudnia 2016 roku otwarto kolejne kwartalne posadzenie rady FED. Instytucja ta ma podjąć decyzje o stopach procentowych w Ameryce. Rynek oczekuje wzrostu głównej stawki procentowej, a jak się stanie dowiemy się wieczorem.

Wtorek na GPW

Warszawski parkiet po poniedziałku zmienił diametralnie kierunek swojego dalszego pochodu. W poniedziałek obserwowaliśmy kontynuację spadków zgodnie z otwartym trendem z piątku, a wtorek otworzył się dużymi obrotami oraz wzrostami wartości praktycznie każdego waloru.

Giełdowy poniedziałek

Po piątkowych wydarzeniach nikt nie wiedział co będzie dalej z handlem na Warszawskim parkiecie. Poniedziałek przyniósł jednoznaczne rozstrzygnięcie. Jednak sytuacja na walutach nadal jest korzystna i może przynieść kolejne fale świeżej gotówki inwestycyjnej.

Zmowa cenowa na ropie

W weekend doszło do największej zmowy cenowej na naszej planecie. W spisek zamieszani są włodarze aż 26 państw świata. Wszystko w imię większych zysków i dojenia obywateli na cenie benzyny oraz oleju napędowego.

Piątkowe spadki na GPW

W piątek 9 grudnia na Warszawskiej giełdzie doszło do przeceny walorów większości spółek. Był to efekt z czwartkowej konsolidacji. W czwartek inwestorzy jeszcze bronili swoich nowych inwestycji ale w piątek postanowili zobaczyć jak zachowa się rynek w naturalnych warunkach.

Ropa naftowa w górę

Ceny na stacjach paliw mogą poważnie podskoczyć. OPEC na zwołanym we Wiedniu spotkaniu ugościło łącznie 26 państw które wydobywają i eksportują ropę, doszło do ogólnego porozumienia w celu obniżenia wydobycia oraz mniejszych ilości dostarczanych na międzynarodowy rynek.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski