Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościZa trzy tygodnie może zabijać w Europie

Wirus Eboli wymknął się z pod kontroli i dotarł do Nigerii. Teraz zagrożony jest cały świat. Uważnie przeczytaj nasze doniesienia.


guzik więcej
Koreańczycy chcą zainwestować w Polsce 2,46 mld zł

Południowokoreański fundusz emerytalny chce w Polsce zainwestować sporą sumę uzbieraną ze składek przyszłych emerytów. Kwota ta ma być podzielona między nieruchomości oraz infrastrukturę energetyczną.


guzik więcej
Komputeryzacja powoduje bezrobocie

Nasza cywilizacja na tyle opanowała już elektronikę że potrafimy automatyzować wiele czynności które kiedyś wykonywały ręce setek robotników. Ten postęp przybiera na sile, tylko że przy okazji robotyzacji zwiększa się bezrobocie i poszerza przepaść między bogatymi a biednymi.


guzik więcej
Polska mniej zarobi przez spór z Rosją

Cała ta awantura o Ukrainę i aneksję Krymu szkodzi ogólnym interesom. Putin przeliczył się myśląc że USA, Kanada i Unia Europejska nie podejmą żadnych działań. Jednak Polska mniej zarabia przez spory z Rosją.


guzik więcej
Kolejny kraj chce zrezygnować z gotówki

Na starym Europejskim kontynencie przybywa głosów że trzeba pozbyć się gotówki i przeprowadzać wszelkie transakcje za pomocą przelewów elektronicznych. Politycy chcą pozbyć się gotówki aby zlikwidować czarny rynek.


guzik więcej
Tajemnica bankowa przechodzi do historii

Jeśli ukrywasz jakieś pieniądze na Szwajcarskim koncie to zacznij już myśleć jak to wytłumaczysz urzędowi skarbowemu. Już niedługo tajemnica bankowa przejdzie do lamusa. Nowe porozumienie między państwami już niebawem wchodzi w życie.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+