Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Rosja w opresji, sankcje są skuteczne

Już po pierwszej turze sankcji Unii Europejskiej i USA, Rosja miała drobną zadyszkę. Dwa duże banki które są poszkodowane przez sankcje poprosiły o pomoc budżet państwa. Druga tura sankcji wzmagają pogarszającą się sytuację w wielkiej Rosji.

Kontynuacja konfliktu na Ukrainie

Mimo podpisanego porozumienia z terrorystami prorosyjskimi w Donbasie nadal trwają walki o lotnisko. Rosyjska armia wraz z terrorystami aktywizuje działania w pozostałych częściach frontu.

InPost: Fałszywe maile z wirusem gratis

Oszuści coraz częściej wykorzystują globalizację do swoich celów. Coraz częściej klienci dużych firm stają się potencjalnymi ofiarami oszustów internetowych. Tym razem zaatakowano klientów InPost.

Polska rośnie w tempie 9 procent rocznie

To bardzo dobry wynik na tle Europejskich gospodarek. Gdy reszta Europy nadal pogrążona jest w recesji nasza gospodarka cały czas jest na szczycie rankingów. W końcu Polska zajmuje pierwsze miejsca w pozytywnych rankingach.

Absurd: Fiskus nakłada podatek od opcji walutowych

Fiskus uznał że opcje walutowe to hazard więc należy się odpowiedni podatek od takich pieniędzy. Urząd Skarbowy występuje do firm które kupowały opcje walutowe w poprzednich latach.

ZUS ma problemy finansowe

Mino kradzieży z kont obywateli w OFE 156 miliardów złotych, ZUS jest w coraz gorszej kondycji. NIK alarmuje ze po 2018 roku ZUS będzie całkowicie uzależniony od wsparcia z budżetu państwa.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski