Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Donald Tusk, dziś rozdawał pieniądze w sejmie
Kampania wyborcza ruszyła. Donald Tusk dziś ostrożnie jeszcze sugerował chęć zwiększenia emerytur minimalnie o 36 zł. Nie miejmy złudzeń to tylko kiełbasa wyborcza. Obywatele słyszą to przy okazji każdych wyborów, nabierzesz się ?
Angela Merkel jako nieskuteczny polityk

Angela Merkel ma podobno najlepsze kontakty z Władimirem Putinem, mimo to polityka jaką obecnie reprezentuje jest nieskuteczna. Rosja głaska Niemców po plecach a w międzyczasie przerzuca wojska wspomagające konflikt na Ukrainie.

Płacimy 90 tyś Euro kary dziennie

Polska czyli my wszyscy Polacy płacimy za niekompetencje rządu Donalda Tuska. Komisja Europejska na początku czerwca nałożyła na Polskę karę w wysokości 90 000 Euro dziennie za niewprowadzenie ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii OZE.

Urzędnicy rezygnują z dokumentu VAT R

Od 22.08.2015 rok rozpoczęcie działalności gospodarczej będzie nieco łatwiejsze. Urzędnicy skarbowi rezygnują z odrębnego składania wniosku o rejestrację jako podatnik VAT.

Facebook: Będziemy monitorować wszystkie wiadomości

Władze Facebook-a wprowadzają powszechną inwigilację wiadomości prywatnych przesyłanych za pomocą tego portalu. Od 1 października 2014 roku wszystkie wiadomości będą już monitorowane. Ta sytuacja już trwa, 20 sierpnia 2014 roku aresztowano pierwsze dwie osoby namierzone dzięki tej inwigilacji.

Ebola może być już w Polsce

Polska jak zwykle nieprzygotowana. Przez bezmyślność służb takich jak sanepid jesteśmy narażeni na epidemię gorączki krwotocznej. Nikt nie podejrzewał że tak szybko Ebola zostanie zawleczona do Polski.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski