Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Inwestycja w złoto

Od dawien dawna wiadomo że złoto jest przystanią spokoju gdy na rynkach finansowych szaleje kryzys lub zarysowują się na horyzoncie czarne chmury dla którejś z gospodarek. Złoto to nadal waluta która mocno trzyma się swoich podstawowych fundamentów.

Sezon dywidendy

Jak co roku otwiera się sezon dywidendy czyli wypłaty nagrody dla posiadaczy akcji spółek akcyjnych z zysku netto danej firmy. Co roku coraz więcej firm deklaruje chęć podziału zysków z akcjonariuszami. W tym roku w dywidendach zgromadzony jest pokaźny majątek.

Kolejny SKOK bankrutem

To już kolejny SKOK który zostaje ogłoszony bankrutem. Komisja Nadzoru Finansowego w poniedziałek 25 kwietnia 2016 roku wystąpi z wnioskiem o ogłoszenie upadłości SKOK Jowisz w Czeladzi. BFG będzie zmuszone po raz kolejny ratować klientów SKOK-ów.

Jest decyzja RPP

Dziś w środę Rada Polityki Pieniężnej zakończyła swoje dwudniowe posiedzenie i ogłosiła politykę związaną z finansami na najbliższe miesiące. Sprawdź jak będzie podążał kurs podstawowej stopy procentowej i jak to wpłynie na Twoje lokaty i kredyty.

Kryzys w SKOK

Kolejne niepokojące informacje płyną z sektora bankowego, Komisji Nadzoru Finansowego oraz z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Wszystkie dotyczą Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Problem dotyczy wypłacalności głównie SKOK-ów ale to oddziałuje na cały sektor bankowy.

Mbank Bankructwo ?

W ostatnich dniach pojawiła się głośna plotka o bankructwie mBanku który należał do BRE Banku. Akcję prawdopodobnie wymierzono w mbank i jego klientów w celu wyłudzenia danych do logowania oraz kodów autoryzacyjnych do przelewów.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski