Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościRPP Stopy procentowe zostają

Ostatnia decyzja Rady Polityki Pieniężnej w starym składzie o stopach procentowych w Polsce została wydana. Następne kroki są już znane, tuż po zmianie ludzi tworzących RPP stopy procentowe zostaną obniżone do rekordowych poziomów.


guzik więcej
KE w sprawie Polski

Komisja Europejska poinformowała w środę 13 stycznia 2016 rok, że obejmuje Polskę procedurą Ochrony Państwa Prawa. Jest to reakcja na lakoniczne tłumaczenia Polskiego rządu w sprawie podejmowanych inicjatyw w obrębie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym oraz Mediach publicznych.


guzik więcej
Czkawka w Chinach

Reakcja na Chińskie zawirowania na giełdzie skutkują podobnym zachowaniem na pozostałych giełdach. Również i Polska Giełda Papierów Wartościowych jest pod presją wyprzedaży. Inwestorzy ratują co się da wyprzedając aktywa.


guzik więcej
Most energetyczny LitPol

Między Litwą a Polską otworzono długo budowane połączenie energetyczne. Zadaniem tego połączenia była budowa obwodnicy (ringu energetycznego) wokół państw basenu morza Bałtyckiego.


guzik więcej
Porozumienie 195 państw świata

Zakończył się szczyt wszystkich państw świata w sprawie globalnych zmian klimatycznych które są już zauważalne i nie należy z nimi więcej polemizować. Doszło do jednomyślnych ustaleń które zostały zaaprobowane przez wszystkich zgromadzonych.


guzik więcej
Wartość GPW znika

Giełda Papierów Wartościowych topnieje jak lody w upalny dzień. Pieniądze wręcz wyparowują z aktywów które są zgromadzone w portfelach inwestycyjnych. To efekt zapowiedzi zmian politycznych oraz reakcja na to co już się dzieje.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+