Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Jest decyzja RPP

Dziś w środę Rada Polityki Pieniężnej zakończyła swoje dwudniowe posiedzenie i ogłosiła politykę związaną z finansami na najbliższe miesiące. Sprawdź jak będzie podążał kurs podstawowej stopy procentowej i jak to wpłynie na Twoje lokaty i kredyty.

Kryzys w SKOK

Kolejne niepokojące informacje płyną z sektora bankowego, Komisji Nadzoru Finansowego oraz z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Wszystkie dotyczą Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Problem dotyczy wypłacalności głównie SKOK-ów ale to oddziałuje na cały sektor bankowy.

Mbank Bankructwo ?

W ostatnich dniach pojawiła się głośna plotka o bankructwie mBanku który należał do BRE Banku. Akcję prawdopodobnie wymierzono w mbank i jego klientów w celu wyłudzenia danych do logowania oraz kodów autoryzacyjnych do przelewów.

Kryzys migracyjny

Uciekinierzy z krajów arabskich ponownie zaczynają docierać do bram Europy. Gdy tylko temperatura przestała być dotkliwa, fala migrantów ruszyła w kierunku Niemiec. Każdy chce się dostać do bogatego kraju który gwarantuje ochronę socjalną w najwyższych stawkach. Tymczasem w Niemczech wśród migrantów odnaleziono osoby które podejrzewane są o zbrodnie wojenne dokonane na terenie Syrii.

Kolejny kryzys finansowy

W ostatnich miesiącach możemy obserwować kolejne ciche głosy które zapowiadają nadejście następnego kryzysu finansowego. To już stały punkt programu w erze finansów globalnych. Zamyka się kolejny cykl czasowy i ponownie mamy problemy ekonomiczne.

Co zamierza napoleon pl

Kampania społeczna kierowana do wszystkich obywateli Polski od kilku dni zagościła w blokach reklamowych większości stacji telewizyjnych. Dwa filmy reklamowe które pojawiły się w odpowiedniej kolejności zapraszają ludzi na stronę „co zamierza napoleon pl”.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski