Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Niemcy rozważają powrót do maszyn do pisania

Po ostatnich rewelacjach związanych z NSA i Edwarda Snowdena Niemieccy deputowani chcą wyłączyć komputery i powrócić do starych sprawdzonych analogowych maszyn do pisania. W ten sposób administracja Niemiecka chce wyeliminować możliwość cyfrowego podsłuchu.

Uważaj co akceptujesz w internecie

Coraz więcej oszustw w białych rękawiczkach czeka na internautów w sieci. Wbrew pozorom pułapki te nie są zastawiane przez typowych oszustów. Osoby studiujące prawo często nie mogą znaleźć klientów na swoje usługi dlatego zaczynają wyszukiwać luki prawne i w ten sposób zarabiać.

Zabił już ponad 500 osób od lutego

W Afryce Zachodniej panuje epidemia groźnego wirusa o złowrogiej nazwie Ebola. Organizacja WHO oraz Lekarze bez Granic alarmują o poważnym zagrożeniu dla reszty Afryki jak i świata. Tymczasem mieszkańcy Afryki Zachodniej boją się białych lekarzy i wierzą że to oni ściągnęli na nich groźną chorobę.

Cyfryzacja Polski nieudana

Po dłuższej obserwacji przebiegu cyfryzacji na terenie Polski można uznać że jest to proces niezakończony lub nieudany. Wystarczy mała burza aby zakłócić odbiór jakiegokolwiek programu na odbiornikach domowych. Testy przeprowadzone w dużych miastach takich jak Wrocław.

Polska jak Rosja, Tusk jak Putin

Ostatnie wydarzenia związane z aferą taśmową rzucają cień na praworządność polityków w naszym kraju. Osoby które chciały ujawnić machlojki i tajne posiedzenia polityków zostały uwikłane w przestępczy proceder a politycy niczym się nie martwią.

Epidemia Eboli coraz groźniejsza

WHO wraz z Lekarzami bez Granic alarmują że epidemia wirusa gorączki krwotocznej znanej jako Ebola staje się coraz groźniejsza. Są poważne obawy gdyż choroba dotarła już do dużych Afrykańskich metropolii z lotniskami międzynarodowymi.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski