Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Cyfryzacja Polski nieudana

Po dłuższej obserwacji przebiegu cyfryzacji na terenie Polski można uznać że jest to proces niezakończony lub nieudany. Wystarczy mała burza aby zakłócić odbiór jakiegokolwiek programu na odbiornikach domowych. Testy przeprowadzone w dużych miastach takich jak Wrocław.

Polska jak Rosja, Tusk jak Putin

Ostatnie wydarzenia związane z aferą taśmową rzucają cień na praworządność polityków w naszym kraju. Osoby które chciały ujawnić machlojki i tajne posiedzenia polityków zostały uwikłane w przestępczy proceder a politycy niczym się nie martwią.

Epidemia Eboli coraz groźniejsza

WHO wraz z Lekarzami bez Granic alarmują że epidemia wirusa gorączki krwotocznej znanej jako Ebola staje się coraz groźniejsza. Są poważne obawy gdyż choroba dotarła już do dużych Afrykańskich metropolii z lotniskami międzynarodowymi.

Kilka sposobów na obniżenie raty kredytu

Praktycznie każdy człowiek w dużych aglomeracjach który ma stałą pracę posiada jakiś większy lub mniejszy kredyt. Czasami zdarza się że mamy większy przypływ gotówki, czy opłaca się nadpłacić raty ?

Nowy projekt sześciu banków w Polsce

PKO BP, Alior Bank, Bank Millenium, Bank Zachodni WBK, mBank oraz ING Bank Śląski, postanowiły stworzyć razem nowy podmiot, nawet otrzymali już zgodę Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji na działania. Połączenie kluczowych graczy musi być zaopiniowane.

Tusk, Sikorski, Rostowski złapani na kłamstwie

W związku z aferą taśmową możemy obserwować wypowiedzi pewnych polityków w telewizji, gdzie zamiast komentować lub przepraszać, politycy oskarżają i wmawiają obywatelom że podsłuchy to przestępstwo. Przeczytaj ten artykuł i poznaj prawdę.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski