Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Kancelaria Prezydenta złamała prawo

W dniu 15.01.2015 doszło do złamania prawa które nakazuje aby wszyscy inwestorzy mieli równe prawa dostępu do informacji. Kancelaria Prezydenta Polski dopuściła się nieprawidłowości w publikacji informacji na temat ustawy o pomocy tak zwanym Frankowiczom.

Polacy się bogacą

Pojawiło się roczne zestawienie zgromadzonych środków w gotówce w bankach oraz funduszach inwestycyjnych. Okazuje się że Polacy akumulują swoje oszczędności i z całą stanowczością oszczędzają na przyszłość.

USA wkracza do Syrii i Iraku

Pierwsi żołnierze piechoty znaleźli się w strefie konfliktu. To zmiana taktyki którą do tej pory stosowała koalicja zjednoczonych państw. Bombardowania były skuteczne ale nie gwarantowały zakończenia konfliktu.

RPP Stopy procentowe zostają

Ostatnia decyzja Rady Polityki Pieniężnej w starym składzie o stopach procentowych w Polsce została wydana. Następne kroki są już znane, tuż po zmianie ludzi tworzących RPP stopy procentowe zostaną obniżone do rekordowych poziomów.

KE w sprawie Polski

Komisja Europejska poinformowała w środę 13 stycznia 2016 rok, że obejmuje Polskę procedurą Ochrony Państwa Prawa. Jest to reakcja na lakoniczne tłumaczenia Polskiego rządu w sprawie podejmowanych inicjatyw w obrębie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym oraz Mediach publicznych.

Czkawka w Chinach

Reakcja na Chińskie zawirowania na giełdzie skutkują podobnym zachowaniem na pozostałych giełdach. Również i Polska Giełda Papierów Wartościowych jest pod presją wyprzedaży. Inwestorzy ratują co się da wyprzedając aktywa.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski