Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościPlan Junckera wzmocni firmy

W grudniu ubiegłego roku w Parlamencie Europejskim opublikowano głośny plan Junckera który ma zakończyć kryzys ekonomiczny w Europie. Jest to szczytny cel ale i środki są spore. Beneficjentami nowego programu pomocy są przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich firm.


guzik więcej
LinkedIn przyznaje się do błędu

To coś bardzo nowego, serwis społecznościowy przyznaje się do błędu i zmienia taktykę wysyłania mailingów do swoich użytkowników. Wszystko po to aby mniej zaśmiecać przestrzeń sieci i skrzynki internetowe swoich użytkowników.


guzik więcej
Dopalacze:To rząd zabija młodzież

Niestety musimy stwierdzić jasno że to rząd od czasów SLD i prezydenta Kwaśniewskiego są winni powstania dopalaczy. Również rządy Ewy Kopacz i partii PO nie jest bez winy, tkwią w bzdurnym przeświadczeniu że papierosy i wódka nie zabija a dopalacze to samodzielny wytwór który i tak by zaistniał na rynku.


guzik więcej
ZUS pomaga zadłużonym firmom

Informacja głosi iż od sierpnia 2016 roku ZUS w każdy ze swoich oddziałów będzie posiadać pracowników oddelegowanych wyłącznie do pomocy przedsiębiorcom w spłaceniu zaległości wobec tej instytucji. Nowa forma ma pomóc w ściągalności zaległości w formie układu ratalnego z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.


guzik więcej
Chroń elektronikę przed burzą

Nasz ukochany sprzęt elektroniczny niestety jest wrażliwy na zakłócenia zasilania. Obecnie nad naszym krajem przetaczają się burze które mogą nas pozbawić naszych ulubionych gadżetów. Dowiedź się jak chronić swój sprzęt elektroniczny.


guzik więcej
Google Panda 4.2

To dopiero pierwsza aktualizacja algorytmu Google o nazwie Panda w 2015 roku. Jednak wprowadzane zmiany są inne od poprzednich aktualizacji. Tym razem zespół ludzi odpowiedzialnych za aktualizację przygotował mechanizm który będzie działał z czasem. To nie jednorazowa akcja a zakrojona obława która może trwać nawet 10 miesięcy.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+