Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Putin wraca na salony

Władimir Putin zrozumiał że Rosja mimo swojej potęgi jest zależna od reszty świata. Dlatego przyłączył się do ofensywy antyterrorystycznej i w ten oto sposób chce tylnymi drzwiami wkraść się w łaski Europy i USA.

Mariusz Kamiński uniewinniony

Prezydent Andrzej Duda skorzystał z prawa łaski i ułaskawił Mariusza Kamińskiego, problem w tym że zrobił to bezprawnie i w sprzeczności z zasadami obowiązującymi wszystkich obywateli. Niestety to zapowiedź tego co będzie się działa w najbliższych czterech latach.

Oszuści nie próżnują

Mimo naszych obszernych artykułów oszuści nie próżnują i stale próbują wyłudzić pieniądze od obywateli. Sprawa dotyczy strony downloaded.pl , już kilka razy demaskowaliśmy ich zachowanie mimo to nadal działają tym razem wzięli na cel firmy.

Bierne święta 2015

W tym roku handlowcy nie szaleją z ozdobami świątecznymi. W niektórych sklepach dopiero 15 listopada rozpoczęto przygotowania do świąt. Czyżby handlowcy nie chcieli się zbytnio pokazywać nowej władzy ?

Afera Maltańska Szczyt UE

12 Listopada na Malcie ma odbyć się szczyt państw Afrykańskich i Unii Europejskiej oraz nieformalny szczyt państw UE w sprawie migracji jakiej teraz doświadczamy. Problem polega na tym że PiS i PO nie mogą jak zwykle się dogadać. Jarosław Kaczyński już pokazuje jak będzie rządził.

Złotówka traci na wartości

Efektem ubocznym dania klapsa Platformie Obywatelskiej było wybranie radykalnie postrzeganego ugrupowania Prawo i Sprawiedliwość na partię rządzącą. Obecnie mijają dopiero 2 tygodnie od wyników wyborów a już liczymy straty jakie wywołała ta zmiana warty.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski