Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościPraca: Zwolnienia w bankach

Niestety czarne chmury zbierają się nad sektorem bankowym. Do niedawna uczelnie przeżywały oblężenie na kierunkach związanych z pracą w banku. Od niedawna ten trend nie jest już tak stabilny. A wszystko wskazuje na to że praca w banku lub jego placówce już nie będzie tak łatwo dostępna.


guzik więcej
Grecja : Nie oszczędnościom

W niedzielę 5 lipca 2015 roku Grecy w referendum narodowym wypowiedzieli się w sprawie dalszych oszczędności i reformie długu publicznego. Niestety dla Europy wynik referendum jest niekorzystny. Grecja chce odzyskać swoje trzynastki i czternastki i nadal pożyczać od innych pieniądze.


guzik więcej
Paliwo tańsze o 50 gr na 1 litr

Od 1 lipca praktycznie każda firma w Polsce będzie mogła zaoszczędzić ponad 50 groszy na jednym litrze paliwa. Wraz z nowym miesiącem wchodzi nowe rozporządzenie ministerstwa finansów które przewiduje możliwość rozliczania paliwa zakupionego na firmę jako koszt uzyskania przychodu.


guzik więcej
Czy Putin nadal jest groźny

Od ponad roku Władimir Putin destabilizuje Ukrainę przez co wpływa na nastroje inwestorów oraz rządzących w regionie. Jednak czy Rosja nadal jest taka groźna dla Europy jak rok temu ? Czy nadal należy obawiać się interwencji zbrojnej w naszym regionie?


guzik więcej
Czy na walutach można zarabiać

Dzięki że prawie każdy kraj posiada swoją walutę dziś można dzięki wahaniom ich wartości zarabiać lub tracić fortuny. Czy w obliczu kryzysu finansowego który nadal przetacza się przez Europę, można zarobić na wahaniach wartości walut ?


guzik więcej
Rubel zyskuje na wartości

Od początku lutego, Rubel ma lepsze warunki i dzięki temu umacnia swoją wartość. Umacnianie się tej waluty w stosunku do innych nie jest obecnie wytłumaczalne anie poparte pozytywnymi informacjami makroekonomicznymi. Mimo to na Rublu można teraz zarobić.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+