Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Mocny Dolar

W ostatnich tygodniach Dolar bardzo umocnił swoją pozycję względem pozostałych walut świata. W efekcie zagraża to stabilności wielu krajów oraz wzrost cen w sklepach na produktach importowanych.

Wykorzystaj szansę do zarobku

Obecna sytuacja polityczna która wpływa na wartość złotówki oraz wycenę aktywów na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie otwiera drogę do szybkiego lecz ryzykownego zarobku. Sprawdź jak teraz można szybko zarobić.

Miało być lepiej a jest gorzej

Zmiana rządów z PO na PiS i spółkę jak na razie nie przysłużyło się krajowi. Osoby które głosowały na zjednoczoną prawicę teraz obserwują drożejące towary które są najczęściej importowane.

Putin wraca na salony

Władimir Putin zrozumiał że Rosja mimo swojej potęgi jest zależna od reszty świata. Dlatego przyłączył się do ofensywy antyterrorystycznej i w ten oto sposób chce tylnymi drzwiami wkraść się w łaski Europy i USA.

Mariusz Kamiński uniewinniony

Prezydent Andrzej Duda skorzystał z prawa łaski i ułaskawił Mariusza Kamińskiego, problem w tym że zrobił to bezprawnie i w sprzeczności z zasadami obowiązującymi wszystkich obywateli. Niestety to zapowiedź tego co będzie się działa w najbliższych czterech latach.

Oszuści nie próżnują

Mimo naszych obszernych artykułów oszuści nie próżnują i stale próbują wyłudzić pieniądze od obywateli. Sprawa dotyczy strony downloaded.pl , już kilka razy demaskowaliśmy ich zachowanie mimo to nadal działają tym razem wzięli na cel firmy.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski