Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Polska rośnie w tempie 9 procent rocznie

To bardzo dobry wynik na tle Europejskich gospodarek. Gdy reszta Europy nadal pogrążona jest w recesji nasza gospodarka cały czas jest na szczycie rankingów. W końcu Polska zajmuje pierwsze miejsca w pozytywnych rankingach.

Absurd: Fiskus nakłada podatek od opcji walutowych

Fiskus uznał że opcje walutowe to hazard więc należy się odpowiedni podatek od takich pieniędzy. Urząd Skarbowy występuje do firm które kupowały opcje walutowe w poprzednich latach.

ZUS ma problemy finansowe

Mino kradzieży z kont obywateli w OFE 156 miliardów złotych, ZUS jest w coraz gorszej kondycji. NIK alarmuje ze po 2018 roku ZUS będzie całkowicie uzależniony od wsparcia z budżetu państwa.

WHO alarmuje, Ebola poza kontrolą

Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje, wirus Ebola jest poza kontrolą. Tępo nowych zachorowań i ilość zgonów największa od odkrycia tego śmiercionośnego wirusa.

Rosjanie ograniczają dostawy gazu

Europa przed zimą a Rosjanie przykręcają kurek z gazem w stronę Unii Europejskiej. Od niedzieli spadło ciśnienie we wszystkich gazociągach ze strony Rosyjskiej w stronę Unii Europejskiej.

Bitcoin wkracza do PayPal

Kolejny krok Bitcoin w realnym świecie. Od dziś 9.09.2014 Bitcoin wkracza do platformy PayPal. W pierwszej kolejności nowa metoda płatności będzie dodana do usług e-commerce dla e-sklepów które będą mogły już teraz pobierać opłaty w krypto walucie.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski