Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

WHO alarmuje, Ebola poza kontrolą

Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje, wirus Ebola jest poza kontrolą. Tępo nowych zachorowań i ilość zgonów największa od odkrycia tego śmiercionośnego wirusa.

Rosjanie ograniczają dostawy gazu

Europa przed zimą a Rosjanie przykręcają kurek z gazem w stronę Unii Europejskiej. Od niedzieli spadło ciśnienie we wszystkich gazociągach ze strony Rosyjskiej w stronę Unii Europejskiej.

Bitcoin wkracza do PayPal

Kolejny krok Bitcoin w realnym świecie. Od dziś 9.09.2014 Bitcoin wkracza do platformy PayPal. W pierwszej kolejności nowa metoda płatności będzie dodana do usług e-commerce dla e-sklepów które będą mogły już teraz pobierać opłaty w krypto walucie.

BBC: To Rosjanie zestrzelili Boeinga

BBC dotarło do trzech świadków którzy potwierdzają swoje tezy. To żołnierze Rosyjscy byli przyczyną zestrzelenia Malezyjskiego Boeinga 777. Do tragedii doszło 17 lipca 2014 roku.

Fałszywe wezwania do zapłaty abonamentu

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji alarmuje, pojawiły się fałszywe wezwania do zapłaty abonamentu radiowo-telewizyjnego. Oszuści wymyślili kolejny sposób na wyłudzenie pieniędzy.

Putin ponownie okłamał Europę

Od 17:00 wczoraj czasu Polskiego na Ukrainie powinno obowiązywać zawieszenie broni uzgodnione przez Prezydentów Ukrainy i Rosji. Jednak po raz kolejny okazuje się ze Władimir Putin kłamie jak z nut w żywe oczy.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski