Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Będziemy płacić mniej

Dzięki pracy naszych polityków w co już dawno zwątpiłem, w naszym kraju będzie trochę lepiej. Oczywiście nie dla wszystkich. Sprawiedliwość jest subiektywna. Ale dzięki właśnie przegłosowanej nowelizacji, będziemy płacić mniej za rozliczenia kartowe.

DHL dostarcza paczki za pomocą drona

Niemcy w czołówce logistycznej świata. Właśnie uzyskali pozytywny efekt po rocznych przygotowaniach. Udało im się bezbłędnie dostarczyć przesyłkę za pomocą drona.

Już dwa kraje wygrały z Ebolą

Oficjalnie już dwa kraje wygrały walkę z epidemią wirusa Eboli. To najlepsze informacje w tym temacie od początku roku. Pandemia która zabrała prawie pięć tysięcy istnień ludzkich zaczyna przegrywać z człowiekiem.

Będzie więcej dróg z betonu w Polsce

GDDKiA ma nową koncepcję na Polskie drogi. Nowe zarządzenie głosi że w Polsce teraz będzie powstawać więcej dróg z betonowych płyt niż z asfaltu. Czy taka praktyka przyjmie się na dobre, czy też to chwilowy trend w GDDKiA.

Kolejny konflikt tym razem Jemen

Świat pogrąża się w chaosie. W różnych częściach świata dochodzi co chwila do makabrycznych zdarzeń. Większości konfliktów winna jest religia lub polityka jednej ze stron. Tym razem strefą konfliktu jest Jemen.

ONZ w walce z Ebolą

Organizacja Narodów Zjednoczonych wraz z USA podejmują walkę z wirusem Ebola. Wczoraj ONZ uznał epidemię Eboli za zagrożenie dla zdrowia i pokoju na Ziemi. Powołano specjalnego wysłannika ONZ który ma gromadzić fundusze i trzymać nadzór nad walką z epidemią.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski