Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Doniesienia o nowym leku przeciw COVID 19

W Chinach poinformowano o rozpoczęciu produkcji leku który może pomóc w walce z Koronawirusem 2019-nCoV zwanym obecnie COVID-19. To przełomowe doniesienia gdyż do tej pory bazowano na znanych wcześniej środkach przeciw grypowych, które miały swój udział w leczeniu lecz nie są to środki przeciw temu konkretnemu wirusowi.

Nagły wzrost zachorowań na nCoV

Koronawirus 2019-nCoV zbiera coraz większe żniwo na swojej drodze. Wirus atakuje już w ponad 30 krajach. Jego zjadliwość jest większa niż wirusa SARS który zaatakował Chiny w 2002 roku. Niestety w dniach 12- 13 lutego 2020 roku odnotowano ponad 15 tysięcy nowych zachorowań w czasie jednej doby.

Koronawirus odciśnie piętno na gospodarce świata

Mimo chęci inwestorów do podnoszenia wyceny indeksów giełdy świata nie pną się w górę. Wszystko przez Koronawirus 2019-nCoV który zaatakował Chiny powodując epidemię choroby którą niektórzy nie przeżyją.

Zatajanie informacji o Koronawirus 2019 ncov

W globalnych oraz lokalnych mediach zagościł chaos informacyjny. Wiele redakcji podpiera się informacjami sprzed kilku dni co tak naprawdę tworzy prawdziwe fałszywe wiadomości. Informacje są ograniczane z powodu łagodzenia konsekwencji związanych gospodarką naszej planety.

Coronavirus Koronawirus 2019 nCoV z Chin

Nowe zagrożenie globalne jakim jest wzrost zachorowań na nowo odkrytego wirusa z rodziny Coronaviridae spod rodziny Coronavirinae w rzędzie Nidowirusy z grupy IV ((+)ssRNA), zagraża już całej planecie. Mapa zachorowań zaczyna przerażać. Nawet Ebola tak łatwo się nie rozprzestrzeniała. Dowiedź się kiedy odkryto, gdzie i w jaki sposób.

Pożar lasu w Amazonii

Ostatnie tygodnie przynoszą nam głównie informacje o pożarach. W tym samym czasie paliło się na Syberii, Amazonii oraz w Afryce. Ogromne połacie lasów zostały zniszczone przez trawiący wszystko ogień.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski