Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Zatajanie informacji o Koronawirus 2019 ncov

W globalnych oraz lokalnych mediach zagościł chaos informacyjny. Wiele redakcji podpiera się informacjami sprzed kilku dni co tak naprawdę tworzy prawdziwe fałszywe wiadomości. Informacje są ograniczane z powodu łagodzenia konsekwencji związanych gospodarką naszej planety.

Coronavirus Koronawirus 2019 nCoV z Chin

Nowe zagrożenie globalne jakim jest wzrost zachorowań na nowo odkrytego wirusa z rodziny Coronaviridae spod rodziny Coronavirinae w rzędzie Nidowirusy z grupy IV ((+)ssRNA), zagraża już całej planecie. Mapa zachorowań zaczyna przerażać. Nawet Ebola tak łatwo się nie rozprzestrzeniała. Dowiedź się kiedy odkryto, gdzie i w jaki sposób.

Pożar lasu w Amazonii

Ostatnie tygodnie przynoszą nam głównie informacje o pożarach. W tym samym czasie paliło się na Syberii, Amazonii oraz w Afryce. Ogromne połacie lasów zostały zniszczone przez trawiący wszystko ogień.

Bardzo słaba złotówka

Nasza waluta bardzo mocno ostatnio straciła na wartości względem pozostałych walut świata. Dla jednych to niepokojące wieści dla innych wręcz przeciwnie, czas większych zarobków. Czy Dolar pobije rekord i przekroczy wartość 4,25 za 1 Dolara ?

Spłonęło ponad 4 miliony hektarów

Na Syberii trwa dogaszanie lasu który przez ostatnie tygodni trawił ogromny pożar. Przez zaniechanie Rosyjskich służb niestety doszło do ogromnego kataklizmu ekologicznego. Niestety to nie koniec złych informacji. Jakość powietrza będzie się stale pogarszać.

Banki zamykają placówki

W ostatnim roku zanotowano wzrost likwidacji placówek bankowych. Z niektórych wyliczeń wynika że za jakieś 17 lat Polacy będą mogli korzystać tylko z bankowości internetowej, bo w tym tempie ilość placówek do tej pory wyczerpie się i nie będzie już co zamykać.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski