Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Jakie okna są odpowiednie w Polsce ?

Z uwagi na ciągłe zmiany klimatu wielu inwestorów zastanawia się jakie okna będą odpowiednie dla ich domu czy też mieszkania. Okna wymienia się czy instaluje w perspektywie kilku a nawet kilkudziesięciu lat. Dlatego warto zastanowić się podczas wybierania odpowiedniego typu okien do naszej inwestycji.

Drewno z betonu

Drewno jest piękne ale nie jest zbyt trwałe. W tym temacie mogą pomóc wyspecjalizowane firmy które zajmują się tworzeniem imitacji drewnopodobnych elementów z których można zbudować trwały taras lub inną ogrodową konstrukcję.

Problemy firm budowlanych

Koronawirus nie ustępuje a kolejne branże zaczynają odczuwać problemy związane z kwarantanną, brakiem pracowników, strachem przed kontaktami z innymi, trudnościami w pozyskiwaniu materiałów. To wszystko składa się na coraz większe spowolnienie w sektorze budowlanym.

GPW Początek tygodnia ze spadkiem

Kolejny tydzień podczas pandemii Koronawirusa SARS-CoV-2, na giełdach czerwono a spadki są w okolicach 3 % na najważniejszych indeksach Polskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Po dobrych nastrojach z poprzedniego tygodnia nie ma śladu.

Kryzys zagląda do Polski

Już nikt nie ma wątpliwości w temacie nadchodzącego globalnego spowolnienia gospodarczego oraz wywołanego tym kryzysu ekonomicznego. Pandemia COVID-19 przerosła wszelkie wyobrażenia obecnego świata polityki oraz służby ochrony zdrowia.

Oszuści wykorzystują mapę zachorowań COVID19

Oszuści od zawsze bazują na strachu oraz lękach osób które w ten sposób łatwo zmanipulować lub wykorzystać. Tym razem wykorzystują chęć wiedzy na temat zakażeń spowodowanych przez SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19. Przeczytaj nasz artykuł aby uchronić się przed wyłudzeniem pieniędzy.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski