Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Kryzys migracyjny

Uciekinierzy z krajów arabskich ponownie zaczynają docierać do bram Europy. Gdy tylko temperatura przestała być dotkliwa, fala migrantów ruszyła w kierunku Niemiec. Każdy chce się dostać do bogatego kraju który gwarantuje ochronę socjalną w najwyższych stawkach. Tymczasem w Niemczech wśród migrantów odnaleziono osoby które podejrzewane są o zbrodnie wojenne dokonane na terenie Syrii.

Kolejny kryzys finansowy

W ostatnich miesiącach możemy obserwować kolejne ciche głosy które zapowiadają nadejście następnego kryzysu finansowego. To już stały punkt programu w erze finansów globalnych. Zamyka się kolejny cykl czasowy i ponownie mamy problemy ekonomiczne.

Co zamierza napoleon pl

Kampania społeczna kierowana do wszystkich obywateli Polski od kilku dni zagościła w blokach reklamowych większości stacji telewizyjnych. Dwa filmy reklamowe które pojawiły się w odpowiedniej kolejności zapraszają ludzi na stronę „co zamierza napoleon pl”.

Kredyty długoterminowe

Kredyty to często pułapka czasowa na osoby lub firmy które muszą się w ten sposób ratować lub wspomagać. Jest to najwygodniejsza forma finansowania potrzeb jednak posiada również poważne wady. Przeczytaj jakie zagrożenia płyną ze strony kredytów, szczególnie tych długoterminowych.

Inwestycje w złoto

Ostatnimi czasy złoto wraca do jako instrument finansowy. Przez lata ludzie i rządy powolnymi krokami odchodzili od szlachetnego metalu, jednak obecnie obserwujemy zmianę kierunku. Złoto ponownie staje się inwestycją nie tylko ozdobą. Przeczytaj w jaki rodzaj złota inwestować aby nie stracić.

Złoto wraca do łask

Spadki wartości surowców oraz akcji na wszystkich giełdach świata zwróciły uwagę inwestorów na złoto. Ten metal szlachetny ponownie staje się popularnym środkiem pomnażania pieniędzy. Zapoznaj się z naszym artykułem aby poszerzyć wiedzę o złocie i inwestycjach.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski