Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Kredyty długoterminowe

Kredyty to często pułapka czasowa na osoby lub firmy które muszą się w ten sposób ratować lub wspomagać. Jest to najwygodniejsza forma finansowania potrzeb jednak posiada również poważne wady. Przeczytaj jakie zagrożenia płyną ze strony kredytów, szczególnie tych długoterminowych.

Inwestycje w złoto

Ostatnimi czasy złoto wraca do jako instrument finansowy. Przez lata ludzie i rządy powolnymi krokami odchodzili od szlachetnego metalu, jednak obecnie obserwujemy zmianę kierunku. Złoto ponownie staje się inwestycją nie tylko ozdobą. Przeczytaj w jaki rodzaj złota inwestować aby nie stracić.

Złoto wraca do łask

Spadki wartości surowców oraz akcji na wszystkich giełdach świata zwróciły uwagę inwestorów na złoto. Ten metal szlachetny ponownie staje się popularnym środkiem pomnażania pieniędzy. Zapoznaj się z naszym artykułem aby poszerzyć wiedzę o złocie i inwestycjach.

Chcą spowolnić tankowce

Na rynku jest za dużo ropy naftowej dlatego stale traci ona na wartości. Obecnie wystarczą pogłoski o zmniejszeniu wydobycia lub o specjalnym zebraniu państw zrzeszonych w OPEC aby cena skoczyła o 2 lub 5 procent. Teraz uwagę przykuwa prędkość tankowców dostarczających surowiec na rynek.

Spadają nastroje przedsiębiorców

Od końca września 2015 roku spadają wskaźniki PMI które informują o nastrojach wśród menadżerów i przedsiębiorców. Wskaźnik ten jest tak skonstruowany że w prosty sposób pokazuje jak zmiany w prawie i podatkach wpływają na nastroje przedsiębiorców. Obecnie notujemy spadek.

Oszczędności Plaków zagrożone

Obecne decyzje oraz miany w prawie i podatkach zagrażają stabilności finansów instytucji takich jak banki. Może nawet dojść do niewypłacalności niektórych banków z uwagi na zbyt duże obciążenie nowymi podatkami. Czy Polacy powinni wypłacać pieniądze z lokat bankowych ?

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski