Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

OPEC ogranicza wydobycie

Na ostatnim spotkaniu krajów zrzeszonych w karterze OPEC doszło do wstępnego porozumienia w sprawie ograniczenia wydobycia ropy naftowej w formie surowca wydobywanego. Ustalono wstępny próg wydobycia który znacząco ogranicza ilość surowca na rynku.

Moody s rating Polski 9.09.2016

Agencja Moody's po raz kolejny wydała ocenę naszego kraju. Z naszego artykułu możesz dowiedzieć się jaki ma to dla nas wydźwięk polityczny, finansowy oraz osobisty. Zapraszamy do lektury naszych artykułów.

8.09.2016 Decyzja RPP

Mamy kolejną decyzję Rady Polityki Pieniężnej. Po dwudniowym posiedzeniu RPP podjęła decyzję o wysokości stóp procentowych w Polsce na najbliższe cztery miesiące. Przeczytaj w naszym artykule czy ta decyzja dotyczy też Ciebie i jakie skutki będzie miała taka polityka RPP względem Polskiego złotego.

Sieć Play na sprzedaż

„Puls Biznesu” informuje że sieć telefonii komórkowej Play została wystawiona na sprzedaż. Zainteresowani mają około miesiąca na złożenie oferty. Na sprzedaż wystawiono wszystkie udziały warte 12 miliardów złotych.

Złoto dało zarobić

Od stycznia 2016 roku informowaliśmy że rynek złota jak i sam kruszec jest obecnie walorem inwestycyjnym o dużej perspektywie wzrostu. Inwestując w czasie gdy pisaliśmy o wzroście wartości złota na dzień dzisiejszy można było zarobić nawet 19 % w skali roku z tej inwestycji.

Tauron bez dywidendy

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Tauron Polska Energetyka ogłosiła plany rozwojowe oraz wypłat dywidendy na najbliższe lata. Strategia zakłada średnio okresowy termin najbliższych siedmiu lat.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski