Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościReferendum we Włoszech

Włoski premier Renzio, niedawno ogłosił referendum w którym obywatele mieli zdecydować o poparciu dla zmian konstytucji we Włoszech. Jednak głosowanie poszło nie po myśli już byłego premiera. Podał się on do dymisji po ogłoszeniu wstępnych wyników.


guzik więcej
Złoto traci na wartości

Cały czwarty kwartał jak do tej pory złoto traci na wartości. Okazuje się że drożejący dolar uruchomił wyprzedaż na złocie. Inwestorzy zmieniają miejsce lokowania kapitału, przenoszą go z metali szlachetnych na walutę, jedną konkretną.


guzik więcej
PKB Polski hamuje

Niestety firmy ratingowe miały rację obniżają Polsce prognozy wzrostu gospodarczego oraz zaniżając nam na tej podstawie rating wiarygodności kredytowej. Polska gospodarka wyraźnie zwolniła i w tym roku nie widać już raczej poprawy, sytuacji nie uratuje nawet okres świąteczny.


guzik więcej
Dolar wyrównuje do Euro

W ostatnich dniach Dolar i Euro praktycznie wyrównały swój kurs. Spadek wartości Euro oraz zysk na wartości Dolara powoduje ogromne przepływy gotówki z gospodarek określanych jako wschodzące do USA. Trwa wykup dolarów na całym świecie.


guzik więcej
Niedobór energii elektrycznej

W Polsce pogłębia się problem niedoboru energii elektrycznej w sieciach przesyłowych na terenach oddalonych o duże odległości od dużych elektrowni węglowych. Można uniknąć tego problemu ale Polski rząd skutecznie walczy z energetyką obywatelską.


guzik więcej
CBA zatrzymało Piniora

Józef Pinior, legenda Solidarności, został dziś zatrzymany we własnym domu przez funkcjonariuszy CBA. Zarzuca mu się przyjęcie łapówki. W podobnym tonie niszczono Andrzeja Leppera za poprzednich rządów Prawa i Sprawiedliwości.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+