Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Dwa Rosyjskie banki na skraju bankructwa

Putin nie spodziewał się że sankcje gospodarcze wymierzone w Rosję tak szybko przyniosą skutki. Dwa z pięciu banków w Rosji już poprosiły rząd o wsparcie finansowe w wysokości 4 miliardów dolarów.

Polska lekceważy zagrożenia

Premier Donald Tusk wraz ze swoimi ministrami od lat lekceważą zagrożenie jakie płynie ze strony Rosji. Dzięki ich opieszałości mamy dziś nóż na gardle i jesteśmy uzależnieni częściowo od dostaw gazu i ropy z Rosji.

Nowe dowody osobiste

Polscy politycy po raz kolejny wymieniają wygląd dowodu osobistego. Na początku były to papierowe książeczki, następnie plastikowe karty przypominające karty kredytowe. Teraz poszliśmy o krok dalej.

Łukoil wycofuje się z Europy Środkowej

Masowa sprzedaż stacji benzynowych Rosyjskiego koncernu Łukoil przybiera na sile. Koncern pozbył się łącznie 138 stacji paliw na terenie trzech krajów Europy Środkowej. Czy to zamierzona akcja związana z rosnącymi sankcjami gospodarczymi ?

Coraz więcej oszustw w internecie

Z każdym miesiącem słyszymy o kolejnych próbach wyłudzeń naszych danych do portali aukcyjnych czy też próby wyłudzenia pieniędzy poprzez podstawienie fałszywej faktury. Niestety ten proceder będzie się nasilał a to wszystko przez bezrobocie w Polsce.

Pierwszy plastikowy w Polsce banknot

Narodowy Bank Polski wydał 5 Sierpnia 2014 roku do obiegu nowy banknot stworzony całkowicie z polimerów. Plastikowy banknot dostępny jest w ograniczonej ilości. Jest to banknot kolekcjonerski.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski