Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościPKB Polski hamuje

Niestety firmy ratingowe miały rację obniżają Polsce prognozy wzrostu gospodarczego oraz zaniżając nam na tej podstawie rating wiarygodności kredytowej. Polska gospodarka wyraźnie zwolniła i w tym roku nie widać już raczej poprawy, sytuacji nie uratuje nawet okres świąteczny.


guzik więcej
Dolar wyrównuje do Euro

W ostatnich dniach Dolar i Euro praktycznie wyrównały swój kurs. Spadek wartości Euro oraz zysk na wartości Dolara powoduje ogromne przepływy gotówki z gospodarek określanych jako wschodzące do USA. Trwa wykup dolarów na całym świecie.


guzik więcej
Niedobór energii elektrycznej

W Polsce pogłębia się problem niedoboru energii elektrycznej w sieciach przesyłowych na terenach oddalonych o duże odległości od dużych elektrowni węglowych. Można uniknąć tego problemu ale Polski rząd skutecznie walczy z energetyką obywatelską.


guzik więcej
CBA zatrzymało Piniora

Józef Pinior, legenda Solidarności, został dziś zatrzymany we własnym domu przez funkcjonariuszy CBA. Zarzuca mu się przyjęcie łapówki. W podobnym tonie niszczono Andrzeja Leppera za poprzednich rządów Prawa i Sprawiedliwości.


guzik więcej
Promocje nie dla Polaków

Niestety w tym roku okres promocyjny nie będzie dobry dla Polaków. Mimo ogromnych obniżek w Polsce nie będzie to tak bardzo widoczne. Wszystko przez słabość naszej waluty względem dolara Amerykańskiego oraz pozostałych walut.


guzik więcej
Black Friday i Cyber Monday

Dwie nowe tradycje które dotarły do Polski z Ameryki. Oba święta handlu wypadają obok siebie i są ze sobą niejako sprzężone. Jednak niektórzy handlowcy podchodzą do nich indywidualnie. A to też ma swoje wady i zalety. Zapraszamy do krótkiej lektury o Black Friday oraz Cyber Monday.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+