Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Kolejne banki robią rezerwy kapitału

Banki po niekorzystnych wyrokach Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej robią rezerwy kapitału na pokrycie kosztów wcześniej spłacanych kredytów oraz na ewentualne roszczenia klientów posiadających kredyty we Frankach.

Innowacje w Polsce to rzadkość

Niestety z globalnych oraz Europejskich statystyk wynika że Polska jest raczej mało innowacyjna w kontekście sąsiadów oraz reszty świata. Owszem na tle wszystkich państw wyglądamy całkiem dobrze ale w Europie niestety jesteśmy daleko za czołówką.

Już ponad 2000 ofiar COVID19

Epidemia Koronawirusa (2019-nCoV) nazwanego COVID-19 zatacza coraz szersze kręgi. Dziś czyli 19 lutego 2020 roku, WHO potwierdziło ponad 2000 ofiar śmiertelnych wywołanych zakażeniem oraz powikłaniami związanymi z tym nowym zagrożeniem dla ludzkości.

Doniesienia o nowym leku przeciw COVID 19

W Chinach poinformowano o rozpoczęciu produkcji leku który może pomóc w walce z Koronawirusem 2019-nCoV zwanym obecnie COVID-19. To przełomowe doniesienia gdyż do tej pory bazowano na znanych wcześniej środkach przeciw grypowych, które miały swój udział w leczeniu lecz nie są to środki przeciw temu konkretnemu wirusowi.

Nagły wzrost zachorowań na nCoV

Koronawirus 2019-nCoV zbiera coraz większe żniwo na swojej drodze. Wirus atakuje już w ponad 30 krajach. Jego zjadliwość jest większa niż wirusa SARS który zaatakował Chiny w 2002 roku. Niestety w dniach 12- 13 lutego 2020 roku odnotowano ponad 15 tysięcy nowych zachorowań w czasie jednej doby.

Koronawirus odciśnie piętno na gospodarce świata

Mimo chęci inwestorów do podnoszenia wyceny indeksów giełdy świata nie pną się w górę. Wszystko przez Koronawirus 2019-nCoV który zaatakował Chiny powodując epidemię choroby którą niektórzy nie przeżyją.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski