Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Uważaj na darowizny od rodziny

Gazeta Rzeczpospolita donosi o problemach ludzi otrzymujących darowizny od rodziny w postaci gotówki. Prawo jest w tym wymiarze akurat konkretnie sformułowane, mimo to urzędnicy mają swoje podejście i z pełną determinacją naliczają kary.

Zmiana pogody na deszczową

Synoptycy zapowiadają deszcz na najbliższy tydzień. Po ostatnim ochłodzeniu jest to wysoce prawdopodobne oraz bardzo potrzebne. W Polsce od 2015 roku panuje susza, oznacza to że kraj powoli wysycha a przyczyną tego jest emisja dwutlenku węgla oraz brak retencji wody.

Notowania ropy pod presją COVID19

Koroawirus znany pod nawą COVID-19 w tym roku poważnie wpłynie na wyniki finansowe spółek handlujących ropą oraz produktami ropo-chodnymi. Jedni stracą a inni zyskają wszystko zależy od tego czym dana firma się zajmuje. Wszystko wskazuje na to że koronowirus zdominuje najbliższy rok.

Kolejne banki robią rezerwy kapitału

Banki po niekorzystnych wyrokach Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej robią rezerwy kapitału na pokrycie kosztów wcześniej spłacanych kredytów oraz na ewentualne roszczenia klientów posiadających kredyty we Frankach.

Innowacje w Polsce to rzadkość

Niestety z globalnych oraz Europejskich statystyk wynika że Polska jest raczej mało innowacyjna w kontekście sąsiadów oraz reszty świata. Owszem na tle wszystkich państw wyglądamy całkiem dobrze ale w Europie niestety jesteśmy daleko za czołówką.

Już ponad 2000 ofiar COVID19

Epidemia Koronawirusa (2019-nCoV) nazwanego COVID-19 zatacza coraz szersze kręgi. Dziś czyli 19 lutego 2020 roku, WHO potwierdziło ponad 2000 ofiar śmiertelnych wywołanych zakażeniem oraz powikłaniami związanymi z tym nowym zagrożeniem dla ludzkości.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski