Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościPrzybywa drobnych kradzieży

Zmiana w prawie karnym, która była postulowana przez policję i wymiar sprawiedliwości sprawił że wzrosła drobna kradzież i przybyło drobnych złodziejaszków którzy kradną wręcz z kalkulatorem w ręku. Zmiany w prawie dokonała partia PO, to oni są odpowiedzialni za wzrost przestępczości.


guzik więcej
Polska rajem dla Ukraińskich firm

Od rozpoczęcia konfliktu zbrojnego na Ukrainie, Polska zyskała w oczach swoich sąsiadów. Gdy służby wewnętrzne Ukrainy rozpoczęły nagonki na największe firmy IT w swoim kraju, te postanowiły przenieść biznes do Polski. Przeczytaj dalej jakie są korzyści dla obu stron.


guzik więcej
Kradzieże z tirów biją rekordy

Przestępcy nie próżnują i cały czas szukają nowych metod na szybki zarobek kosztem innych. Tradycją już jest napadanie na tiry i kradzież towaru z naczepy. Jednak te metody w obecnych czasach odchodzą już do lamusa. Sprawdź jak teraz oszuści wyłudzają towar od hurtowni i producentów.


guzik więcej
Cyber ataki na Banki

Firmy zajmujące się produkcją oprogramowania antywirusowego ogłosiły że dwa pierwsze kwartały 2015 roku nosiły znamiona zwiększenia ataków za pomocą trojanów na użytkowników banków. U nas znajdziesz listę najbardziej atakowanych banków.


guzik więcej
Oficjalne wyniki wyborów 2015

27.10.2015 o godzinie 15:30 do publicznej wiadomości zostały podane oficjalne wyniki wyborów do sejmu. Wyniki nie znacznie różnią się od pierwszych adnotacji podawanych tuż po zakończeniu ciszy wyborczej.


guzik więcej
Wybory do sejmu 2015

Zbliżają się wybory do sejmu i senatu w parlamencie Polski. Jest to okazja do wybrania ugrupowania politycznego które idzie w parze z naszymi poglądami. Jest to swoiste dbanie o swoje interesy nawet gdy wiemy że nasza partia nie wygra a jedynie zajmie czwarte lub szóste miejsce. Mimo wszystko warto pójść na wybory i oddać swój głos.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+