Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Amnesty International krytykuje PiS

Przez sejm i senat przepchnięto szybko i bez konsultacji w czasie nocy nowelizację ustawy o policji i służbach. Ustawa czeka na podpis prezydenta. Jednak Amnesty International krytykuje postępowanie obecnego rządu czyli partii PiS.

Wyborcy zostali oszukani przez PiS ?

W ostatnich wyborach do sejmu i senatu partia Prawo i Sprawiedliwość obiecywała wiele zmian które obecnie wprowadza. Jedną ze zmian miało być opodatkowanie banków i bankierów, obiecywano że nowy podatek od sektora finansowego nie zostanie przerzucony na klientów stało się inaczej.

Rubel może zdrożeć

Zmiany wartości na Rublu walucie Rosji może być związany z spotkaniem w pierwszym tygodniu przedstawicieli kartelu wydobywającego ropę naftową OPEC oraz przedstawiciela Rosji który jest odpowiedzialny za wydobycie i eksport czarnego złota.

Kryzys migracyjny Europy

Imigranci napływają z kierunków ogarniętych wojną domową wywołaną przez państwo Islamskie. Europa wspaniałomyślnie zaprosiła uchodźców do siebie jednak nie jesteśmy wstanie sprostać ilości osób potrzebujących azylu. Również Europa nie spełnia standardów niektórych uchodźców i wracają do domu.

Agencje ratingowe grożą obniżką

Niestety dla Pani premier Beaty Szydło oraz partii rządzącej nie tylko jedna agencja ratingowa pogroziła Polsce palcem. S&P obniżyła rating Polsce, pozostałe agencje tego nie zrobiły ale grozą konsekwencjami prowadzenia dalszej takiej polityki finansowej.

Wzrasta wartość ropy naftowej

Mimo wzrostu zapasów ropy naftowej cena w środę zyskała na wartości aż 7 %. To powoduje że wartość baryłki czarnego złota uplasowała się na wartości 34 $.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski