Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościJeszcze przez rok niskie procenty

Stopy procentowe mogą nadal być niskie aż do końca 2019 roku. To aż 5 kwartałów w których prawdopodobnie nie wzrośnie oprocentowanie kredytów. To zła wiadomość dla oszczędzających na lokatach i dobra dla kredytobiorców.


guzik więcej
Rating Polski podwyższony

Agencja ratingowa Standard & Poor's podniosła rating Polski do poziomu sprzed 1 stycznia 2016roku. Jest to efekt działań całej gospodarki która wypracowuje coraz lepsze statystyki.


guzik więcej
Problemy Polskich firm

Wydaje się że źle to było kiedyś a teraz może być tylko lepiej. Niby mamy normalny rząd, ustawodawstwo oraz prawo. Każdy ma dostęp do szerokiej infrastruktury i instytucji finansowych. Co może zagrażać Polskim firmom w rozwoju ?


guzik więcej
Koło zamachowe spowalnia

Gospodarka Polski posiada swoje koło zamachowe nadające odpowiedniego rytmu całemu systemowi. Obecnie nasze koło zamachowe natrafia na kolejne trudności przez co zacznie za niedługo spowalniać. A to niedobrze dla całej gospodarki.


guzik więcej
Złoto traci na wartości

To już kolejny tydzień strat na inwestycjach w złoto. Spadki wartości szlachetnego kruszcu są związane z wyprzedażą aktywów przez inwestorów. A to powoduje przy braku popytu obniżenie wartości. Nie pomaga nawet to że większość państw skupuje złoto całymi tonami. Czy inwestować w szlachetny kruszec pod inwestycje ?


guzik więcej
2018 Szczyt koniunktury w Polsce

Dobrze to już było a lepiej raczej nie będzie a to z powodu kilku krytycznych barier które skutecznie hamują dalszy wzrost Polskiej gospodarki. Istnieje kilka możliwości ominięcia barier ale związane jest to z naruszeniem pewnych zasad równości w naszym kraju co może być katastrofalne w skutkach w przyszłych latach.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+